รักแท้แพ้ไกล้ชิด สาธิต ทองจันทร์

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

รักแท้แพ้ไกล้ชิด สาธิต ทองจันทร์

Re: รักแท้แพ้ไกล้ชิด สาธิต ทองจันทร์

หนี่หละแนวข่อยย่าน กินใจคัก ผู้หนึ่งหละอยู่ไกลคัก อีกคนอยู่แค่คืบ พะนะ จ่มซื่อๆดอก อิอิ

เอาไปหนึ่งแต้มเด้ออ้ายดีเจภู

Re: รักแท้แพ้ไกล้ชิด สาธิต ทองจันทร์

Re: รักแท้แพ้ไกล้ชิด   สาธิต  ทองจันทร์ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ Blackie cat
    หนี่หละแนวข่อยย่าน กินใจคัก ผู้หนึ่งหละอยู่ไกลคัก อีกคนอยู่แค่คืบ พะนะ จ่มซื่อๆดอก อิอิ

เอาไปหนึ่งแต้มเด้ออ้ายดีเจภู
    กะเลยสู้คนยูแค่คืบบ่ได้แมนบ่น้องติ๋ม อิอิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มนาจาน
    ::) น่าคิดนะครับ แต่รักแท้ย่อมมีอุปสรรค แนครับ อิอิ

*-**-*อัพเวลๆ*-**-*

ลาวพเนจร ณ อุบล
    Guest

คิดฮอดคราวหลังเด้.

ฟังแล้วคิดฮอดคราวเลี้ยงงัวน้อ..ขอบคุณหลายๆ เด้อที่เอามาฝาก::)

vaniki
    Guest
    ...รักแท้จะแพ้คอลเกตบ้างไหมน๊า...หุหุ*-*

...ม่วนครับม่วน....

Tags for this Thread