หัวข้อ: โรค.....อะไรบอกผมที

กุลวรินทร์
    Guest

Re: โรค.....อะไรบอกผมที

ท้องพันเปอร์เซนต์ ข่อยฟันธง

97.25
    Guest

Re: โรค.....อะไรบอกผมที กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ รวงข้าว
    ตื่นเช้ามา เจ้าวิงๆเวียนๆ กินข้าวบ่ได้ กินได้กะฮ๊ากก บ่แม่นเจ้าซิเริ่มท้องแล้วบ้อ อิอิ
    Re: โรค.....อะไรบอกผมที กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ กุลวรินทร์
    ท้องพันเปอร์เซนต์ ข่อยฟันธง
    ท้องเสียเบาะ...ครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย

กับแกล้มเจ้านี่มันสิเป็นตาไหวอยู่บ่ คันบ่เมาคักอี่หลีนี่คือสิเอานำอยากอยู่ดอกข้อย มันสดคักโพด สูตรนี้เอิ้นว่าควายน้อยเกือกขี้ตมแม่นบ่ อิๆ
    จงเอาชนะในความยาก มิฉะนั้นความยากจะชนะท่าน

97.25
    Guest

Re: โรค.....อะไรบอกผมที กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ โป้ยก่าย
    กับแกล้มเจ้านี่มันสิเป็นตาไหวอยู่บ่ คันบ่เมาคักอี่หลีนี่คือสิเอานำอยากอยู่ดอกข้อย มันสดคักโพด สูตรนี้เอิ้นว่าควายน้อยเกือกขี้ตมแม่นบ่ อิๆ
    เอาจักโปกบ่ล่ะพี่......จั่งสิกล้ากินกับแกล้ม........มามา

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา

Re: โรค.....อะไรบอกผมที กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ 97.25

เอากับแกล้มมาฝาก....มากินนำกันเด้อพี่น้อง
    มันคือบ่สุกกกกกกกก ขี้กาตืกเด้อ ขี้กาตืก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จ๊ะเอ๋

แมนเป็นอีหลีหรือเล่นๆ คือมี อิอิอิอิอิ นำซันดอก ถ้าเป็นอีหลีกะสามารถวินิจฉัยได้ดังนี้
    ตื่นเซ่ามาอาการเป็นจั่งซี้อาจจะเป็นอาการของคนขี้คร้านตื่น
    อยากกินแต่น้ำเย็นๆเพราะเจ้านอนอ้าปากยามกลางคืนคอเลยแห้ง
    ตื่นมาเพลียๆ สะลึมสะลือเพราะเจ้านอนดึก แล้วบริโภคน้ำ(เมา)หนักไปนิดนึง
    กินข้าวบ่ได้กะไปกินก๋วยเตี๋ยวเด้อ ซดฮ้อนๆสรุปอาการคือ เจ้า เมา ค้างงงงงงงงงงงงงงงงง Re: โรค.....อะไรบอกผมที

97.25
    Guest

Re: โรค.....อะไรบอกผมที กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ja-aey
    แมนเป็นอีหลีหรือเล่นๆ คือมี อิอิอิอิอิ นำซันดอก ถ้าเป็นอีหลีกะสามารถวินิจฉัยได้ดังนี้
    ตื่นเซ่ามาอาการเป็นจั่งซี้อาจจะเป็นอาการของคนขี้คร้านตื่น
    อยากกินแต่น้ำเย็นๆเพราะเจ้านอนอ้าปากยามกลางคืนคอเลยแห้ง
    ตื่นมาเพลียๆ สะลึมสะลือเพราะเจ้านอนดึก แล้วบริโภคน้ำ(เมา)หนักไปนิดนึง
    กินข้าวบ่ได้กะไปกินก๋วยเตี๋ยวเด้อ ซดฮ้อนๆสรุปอาการคือ เจ้า เมา ค้างงงงงงงงงงงงงงงงง Re: โรค.....อะไรบอกผมที

ก๋วยเตี๋ยวมันฮ้อนโพด...ฮ้อนคักฮ้อนแน.......

97.25
    Guest

ผมค้นพบ...ยารักษาโรคนี้แล้วครับ...เลยเอามาฝากพี่น้องบ้านมหา....มาเด้อ...มาเด้อ