กระทู้ที่หายสิเฮ็ดจั่งได๋ บอกแหน่ครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

กระทู้ที่หายสิเฮ็ดจั่งได๋ บอกแหน่ครับ

กระทู้ที่หายสิเฮ็ดจั่งได๋ บอกแหน่ครับ พอดีผมลงธรรมบรรยายไว้เฮ็ดจั่งได๋ครับลงใหม่เลยรึต้องรอก่อนครับ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

Re: กระทู้ที่หายสิเฮ็ดจั่งได๋ บอกแหน่ครับ

หวัดดี คนภูไท

กระทู้เจ้าบ่หายไปไสดอก อยู่หม่องนี้ครับ มุมธรรมะรักษาจิต

บ่ต้องตกใจเด้อครับพี่น้อง.... อยู่ครบเบิ่ด 8)
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

Re: กระทู้ที่หายสิเฮ็ดจั่งได๋ บอกแหน่ครับ

รับทราบครับผม :D ขอบคุณหลายๆครับ 8) 8) 8) ผมตื่นเต้นไปเองครับขอโทษหลายๆเด้ออ้ายบ่าว