งวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจอ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

คำถาม และรอคำตอบ งวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจอ

ผมสิไปแก้ไขกระทู้เพลงของผมที่ลงไว้ งวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจอจำบ่ได้ครับ เพราะรู้สึกว่ากระทู้สิสลับกันไปมาบางทีกะเรียงตามโตอักษรบางทีกะบ่เรียง
    เหลียวหาชื่อผู้เริ่มกระทู้กะบ่มี มีแต่กระทู้ล่าสุด งวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจองวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจองวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจอ
    โดยเฉพาะบอร์ดใหญ่ๆอย่างบอร์ดเพลงลูกทุ่ง เพลงสตริง มึนตึบบ่รู้ว่าสิเริ่มจั่งได๋ดี งวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจองวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจองวกซ้ายงวกขวาหากระทู้เจ้าของบ่เจอ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    สังเกตุด้านล่างครับ....ซิมีตัวเลือกในการแสดงผล

ผมเองกะยังใช้บ่เบิ่ดคือกัน ออปชั่นหลายอิหลี
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1
    มีหยังดีๆกะอย่าลืมแนะนำผมแหน่เด้อครับ ปานมือใหม่หัดขับพู้นหละ เบรค ครัช ไฟลงไฟเลี้ยวจั๊กอยู่ม่องได๋ มือพันกันแล้ว

ข่อยกะคือกัน...วาแมนเป็นนำเจ้าของหลงหน่าลืมหลังซั่นดอก คือยังบ่เฒ่าน้า หาบ่พ้อคือกันแมะ ยังสับสนปนเปกับบอร์ดใหม่ยุ..อิอิ

บล็อก
    1
    เพิ่มเติมเด้อ อ้ายบ่าวกระทู้ที่เอามาจากบ้านหลังเก่า มันบ่บอกคนตั้งกระทู้เด้อ นอกจากกระทู้ที่ตั้งขึ้นใหม่ครับ ผมลองเข้าไปแก้กระทู้เพลงเบิ่งแล้วเกือบทุกบอร์ด ประมาณ 40% ที่เป็นโค๊ดภาษาไทยครับ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    8
    ถ้าคลิกเรียงแบบเวลาที่เริ่มหัวข้อ ตั้งแต่เริ่มต้น จากมากไปหาน้อย มันก็โชว์เหมือนบอร์ดเก่านั่นแหล่ะคนภูไท แต่บอร์ดนี้ดูๆแล้วมันเรียงตามตัวอักษรเปล่า (บางบอร์ดนะ) สังเกตุดิ หุหุ

บล็อก
    1
    เบิ่งเอาเด้อครับ ความแตกต่าง

ลองเทียบกันเบิ่งครับ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    หวัดดีครับ ลองปรับตามนี้เด้อครับ วิธีกำหนดการแสดงผลหัวข้อ เว็บบอร์ดใหม่

ตอนนี้ดีฟอลบอร์ดปรับไว้เรียงตาม วันที่โพสต์ เพราะจะได้ฮู้ว่าเพลงเก่า ใหม่

ส่วนบอร์ดอื่นๆ ก็ปกติครับ เรียงตามหัวข้อตอบล่าสุด
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

บล็อก
    1
    คือเก่าครับสังเกตทีวันที่ กับใต้หัวข้อ เพราะไปยกมาจากบอร์ดเก่าครับ
    บ่ได้กะบ่เป็นหยัง เดี๋ยวค่อยๆไล่แก้ไปเอาครับ ค่อยเป็นค่อยไปครับ :p:p
    จั่งซี้กะเอาเป็นว่า เฮาต้องซ่อยกันแก้น้อครับ กระทู้ไผ ผุได๋สะดวกกะแก้ไขเลยบ่ต้องรอให้เจ้าของกระทู้ไปแก้ ให้ผู้ดูแลบอร์ด จัดการเลยครับเพราะบางทีเจ้าของกระทู้บ่อยู่แล้วกะมีรึอาจสิบ่มีเวลาว่าง