หัวข้อ: ขอเสนอคำว่า "สับหัวแลง"

สาวสกลคนโก้
    Guest

Re: ขอเสนอคำว่า "สับหัวแลง"

[quote=+♪มือพิณสายฟ้า+ ]
    Re: ขอเสนอคำว่า "สับหัวแลง" กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ แม่ไหย่สอน
    เผิ่นนว่า นอนสับหัวเเลงมันบ่ดี เพราะ ผีกำลังตากผ้าอ้อมตั้วะ ไผนอนสับหัวเเลง เด๋วผีมันสิมาปายย..เอา 5555 จั๊กเด้อแม่ไหย่สอนกะจำพูเถ่าเผิ่นมาเว้าอีกต่อหนึ่ง 5555
    แสดงว่า ผีโตนั้น มีลูกน้อยตี้เนาะแม่ใหญ่ จั่งได่ตากผ้าออ้ม 66666+

55555555+ บ่ มี คำ เว่า บ่ เคย ได้ ยิน นู๋ ไป ยุ ไส มา กะ บ่ ฮู้ ค่า แม่ใหญ่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปลัดโตคนเดิม

Re: ขอเสนอคำว่า "สับหัวแลง"

นอนลัดแลง อิอิ บ่ได้ยินโดนแล้วตั่วนิ

ผมสังเกตุเห็นพอดี..อิอิ...การให้คะแนนความนิยมมีการตัดคะแนนด้วยมันดีบ่น่ออันที่มีการตัดคะแนน เกิดขึ้นมาว่ามีคนไม่ชอบคนนี้มากๆเขาเข้าไปตัดคะแนนอาจทำให้เจ้าของคะแนนเยอะๆเขาสิเสียใจเด้อ...ความคิดผมซั่นดอกว่า ผมเป็นคนคิดมากอย่างนี้แหละครับอย่าถือสาเด้อ...อิอิ..