ฟ้อน ฟ้อนลูกเดียว - พิมพ์ใจ-พวงผกา-แจ่มนภา เพชรพลาญ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ฟ้อน ฟ้อนลูกเดียว - พิมพ์ใจ-พวงผกา-แจ่มนภา เพชรพลาญ

ฟ้อน ฟ้อนลูกเดียว - พิมพ์ใจ-พวงผกา-แจ่มนภา เพชรพลาญชัย

ชื่อกลอนลำ กะสลับกันสองกลอน พี่น้องเอ๊ย ฟังเอาโลด เด้อถูกแล้วหล่ะ

หน่ายพี่น้อง อย่าว่ากันเด้อ แจ้งชื่อศิลปิน หมอลำผิด จาก เด่นนภา เป็น แจ่มนภา เพชรพลาญชัย เด้อพี่น้องเอ๊ย
    ขอโทษ ขออภัยไว้หลาย ๆ ลืมสังเกตุ ชื่อครับผม

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ Re: ฟ้อน ฟ้อนลูกเดียว - พิมพ์ใจ-พวงผกา-แจ่มนภา เพชรพลาญ

ขอบคุณครับ ม่วนแฮงหลาย ม่วนจนอบากได่ มาเป็นของเจ้าของ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    ม่วนหลายค่ะ ขอบคุณที่เอามาไห่ฟังเด้อจ้า

ศึกษาหาความรู้
    tankyou--------------

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ครูโนช
    เก่าขนาดครับ แต่กะม่วน....

Tags for this Thread