เพลงที่ฝากไฟล์ไว้ในบ้านมหาฟังบ่ได้ตรวจสอบด่วน !

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

ความเยือกเย็น เพลงที่ฝากไฟล์ไว้ในบ้านมหาฟังบ่ได้ตรวจสอบด่วน !

อ้ายบ่าวครับเพลงที่ฝากไฟล์ไว้ในบ้านมหาฟังบ่ได้ ห้องแชทกะใช้บ่ได้ตรวจสอบแหน่ครับ

Site Temporarily Disabled
    This site has been temporarily disabled. If you are the owner of the site, please contact customer care.

น้ำตาล
    Guest
    แม่นจ้าใจสิขาดแล้ว...อยู่ดีๆๆกะฟังบ่ได๋จักเพลง..ห้องแชทกะเข้าบ่ได๋....

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ โด้ไดอารี่
    อย่าสิฟ้าว ใจขาด ขาดใจ ไปก่อนกันเด้อ น้ำตาล แล้วมดตัวน้อยๆๆๆอย่างข่อยสิอยู่จั่งได๋

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    ...อ้ายจ๋าจ๊ะ..เพลงโปรด ลูกหิน ๆ กะฟัง บ่ได้เลย ..ผุใด่ โจมตีบ้านมหาบ่หน๊อนี่..อ้ายภูไทกะช่วยอิหยัง บ่ได้เลยงานนี้... อะ อะ แต่ก็..คือสิได้ยุนะอ้าย...มา ๆ ๆ อ้ายมาร้องเพลงแทนให้ฟังแน๋...

(((((คิดถูกหือคิดผิด น๊อ..ลูกหินเอ้ย )))))

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ตรวจสอบแล้วกะปกติดี อาจซิเป็นนำอินเตอร์เน็ตบางสายกะได้
    ผมใช้ Tot เข้าได้ปกติ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวบ้านโคก

ของบ่าวบ้านโคกกะเข้าบ่ได้ครับ

This site has been temporarily disabled. If you are the owner of the site, please contact customer care.

บ่าวไทยบ้าน
    Guest

บ้านมหาโพสต์

ของผมมันก่าบอกว่า คือกันกับของอ้ายบ่าวบ้านโคกนะแหม่ะคับ:-x:-xเบิ่งให้แน่เด้อคับ

ลุงมหาจ๋า...เด็กน้อยสิเข้าห้องแซทตอนเย็นกะเจอแบบนี้จ้า

เด็กน้อยเข้าห้องแซทที่รักบ่ได้เลย....เด็กน้อยเศร้านะ...เบิ่งให้เด็กน้อยนำแนะเด้อจ้ามันเป็นหยังดอก...เร็ว ๆ เด้อ....ก่อนเด็กน้อยสิลงแดงก่อน...ฮือ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ........แล่ววันนี้เด็กน้อยสิเข้าไปลาราตรีสวัสดิ์เพื่อน ๆ ได้จังใด๋....ฮือ ๆๆๆๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1
    เอ้าแม่นติอ้ายบ่าว ของผมคือผิดปกติน้อบาดทินี้ คนอื่นเด้เป็นคือผมบ่ครับ

เป็นเฉพาะเพลงทีมีโค๊ตลักษณะแบบนี้ ที่ฝากไฟล์ในบ้านมหาฟังบ่ไดทุกเพลงเลย สำหรับเพลงทีฝากไฟล์ของที่อื่นกะฟังได้ปกติครับ
    โค้ด HTML:
    [MUSIC]http://baanmaha.us/up/file/Da_Endorfine_NumUdon_Dai_Yin_Mai.wma[/MUSIC]

เพลงนี้หมู่เจ้าฟังได้บ่ ผมใช้ True คือฟังบ่ได้น้อ ห้องแชทกะเข้าบ่ได้ บอกแหน่ครับ ขอบคุณหลายครับ

ฟังเพลงบ่ได้คือกัน

ลุงมหาจ๋า...เด็กน้อยกะใช้ เน็ตของ true ฟังเพลงอื่นอยู่กะฟังได้ แต่พอมาฟังเพลง เด่นชัยชายอิสระชุดดำสปายแดง ลำซิ่ง.วัชราภรณ์ ซึ่งเป็นเพลงทีฝากไฟล์ไว้ในบ้านลุงมหา...ฟังบ่ได้...เป็นเพลงมันส์ที่ลูกสะใภ้ฝากไว้ให้ฟังเลยนะ...และเพลงจี่หอย เป็นเพลงที่เปิดเต้นยามตอนเช้านะลุงมหาจ๋า...แล่วมันเป็นหยังน้อฟังบ่ได้...ช่วยด้วยจ้า...

แต่วันนี้มันแปลกช่วงเย็นประมาณ ห้าโมงได้มั้งเด็กน้อยจำเวลาบ่ได้เข้ามาแล่วรู้สึกผิดปกติรูปของอ้าย ๆ ที่อยู่หน้าชื่อกะบ่ขึ้น เป็น x เป็น จุด กะมี...แล่วรูปธงชาติกะบ่ขึ้นจ้า กะเลยถ่ายรูปมาให้เบิ่งนำจ้า

ปล.และรูปมันบ่สามารถโหลดได้...บ่รู้เป็นหยังคือกัน...ขอติดไว้ก่อนจ้า