หัวข้อ: ทดลองค่ะ

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ ทดลองค่ะ

ทดลองค่ะ

ทดลองค่ะ

ทดลองค่ะ

น้ำตาล
    Guest
    เอื้อยออม..สิมาทดลองหยังมานนนกะด๋ายยยยยยยยยแล้วนิเด้จ้า...อิอิ...หิมะเป็นตาไปแล่นเล่นดีเนาะเอื้อย...

นัยกระจอก
    Guest

นัย..กระจอก

เล่นนำแน่น้ำ คือเป็นตาคักเนาะ เอามาใส่น้ำสละกินแน่เด้อโฮยนมใส่พร้อม ใส่นมสาวออมหรือนมเจ้ากะได้ ::)::)

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์

น้ำ พี่ โพสรูปบ่อเป็นพี่ลองดูแม๋ ดีใจเด้ โพสได้แล้ว เย้เย้ มามา พากันมาเล่น เย็นกะด้อ อ้ายนัย เอานมเจ้าของนั่น ไส่ หึยยน้อล่ะ ::)::)

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M
    ป้าดดด อยู่ทางได๋หล่ะเอื้อยออมมาเป็นตาหนาวแท้......
    .....โลกหมุนไป ใจอยู่กับเสียงเพลง ชีวิตฉันคืออิสระ I am what I am.....

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ auddy228
    บล็อก
    1

สวย

สวยเน๊าะ....อยากไปจัง...ประเทศใด..รึ...อยากรู้...อยากเห็น..อยากเล่นหิมะ..ให้มันกัดหูเล่น..

สวย

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    สวยมากคะน้องออม แต่ถ้าพี่อยู่คงเหงาววววววววววว บ่มีวันหยุด คริ คริ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

รูปเฮือน น้อย ออมเด้อ จ้า ตาฮักบอ อิอิ
    เอามาให้เบิ่ง น้องหล่า จ๋า เอื้อยเอามาให้เบิ่ง
    ล่ะเด้อ มามา มาเบิ่ง งามบ่องามกะติ มาโลด
    เด้อ น้องหล่า อิอิ แบบว่า บ่ ค่อยมีปานได๋
    เลยได้ส่ำนี้น่ะน้องหล่า เอ้ย อิอิ เหอๆๆๆๆๆ

ที่ สกล เด้อ หล่า หลัง นี่ เฮือนน้อย ปลูกไว้กะบ่มีไผ่อยู่ให้
    ปลูกให้นกกระจอก กับยุง อยู่ หลังนี่ อิอิ

ปลูกดอกไม้นำเด้หล่า อิอิ ปลูกไว้ให้ ขี้เกี้ยม มันดม

นี่กะห้องรับ คนไทย เอื้อยน้องหล่าเพราะแถวนี่บ่อมีแขก

นี่ห้องน้ำจ้าน้องหล่า เห็นว่าเฮือนหลังน้อย
    กะมีห้องน้ำให้เข้ายุเด้

อยู่คนเดียว เอาส่ำนี้ล่ะหล่า มาอยู่กะเอื้อยบ่นาง

แค่นี้กะดีใจแล้ว บ้านน้อย คอยรัก อิอิ:-*

Super Moderator สัญลักษณ์ของ หมูน้อย
    บล็อก
    17
    เพื่อนรักออม....บ้านหลังนิแม่นบ่สิให้เจนไปขายน้ำเงี้ยว....
    ....พี่น้องบ้านมหาเด้อจ้า....น้ำเงี้ยว..เจน-ออม..ถ่วยละ 10 บาทจ้า
    ....ออมๆๆๆมาซ่อยเจนขายน้ำเงี้ยวแหน่เด้อ.....ตามที่ตกลงกันไว้นั้นละ
    ....จ้างออม..มาเป็นแม่ครัวคือเก่าเด้อ....

น้ำเงี้ยวฝีมือเพื่อนรักออมจ้า
    "รัก" และ "กำลังใจ" ฉันมีไว้เพื่อแบ่งปัน

เจนอยากกิน อ่ะ เจน จั่งแม่นเอามาล้อ น้อเจนกะ
    เห็นแล้วอยากกิน แท้ อิอิ
    จ้าหลังนี้ล่ะเจน ขายหน้าบ้านกะได้ แต่บ้านออมหลังน้อยๆเด้เจน
    เจนจะ นอนได้ยุ บ่ เฮือนน้อย คอยรัก นั้นน้าเจน อิอิ

Tags for this Thread