หัวข้อ: แกงเห็ดฟาง

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

แกงเห็ดฟาง

แกงเห็ดฟาง

เหมือนแกงเห็ดมด แต่เพิ่มยอดฟักทอง
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

konbannhong
    Guest

Re: แกงเห็ดฟาง

Re: แกงเห็ดฟาง..คือแกงเห็ดเก่งแท้หนอมีชุเห็ดเอาโลด....เป็นตาแซบเนาะ...ต่อไปเอาเห็ดเผิ่งเด้อ...อะอะ..

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    บอกวิธีเฮ็ดนำแหน่คับอยากได้ไว้เฮ็ดกิน

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M
    มาทางน้องจักถ้วยแน่จ้าเอื้อยปุ้ย 555555555
    .....โลกหมุนไป ใจอยู่กับเสียงเพลง ชีวิตฉันคืออิสระ I am what I am.....

หยับแม้เจ๊หยับให้นั่งกินนำแหน่จ้า...บ่หยับนั่งตักเด๋
    ไปนอนแล้วจ้าเจ๊ ตี2แล้ว หิวข้าวบ่ไหว...นั่งโดนกว่านี่บ่ได้แล้วจ้า...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    เป็นตาแซบน้อครับผักกะหลายแต่คือบ่แจ่วจิ้มเข่าเหนียวล่ะครับ

เห็ดฟาง หรือเห็ดเฟืองแกงกะแซบ นึ่งกะแซบ ป่นกะแซบ...เด็กน้อยมักเห็ดเฟือง...เด็กน้อยเคยเพาะเห็ดเฟืองนำนะ...ชอบเวลาที่เห็ดออกดอกนั่นแมะซะออนหลายเห็ดเป็นดอกตุ๊ปุ๊ ๆๆ ...เสียดายตอนนั้นไม่มีกล้องไม่งั้นถ่ายรูปมาให้เบิ่งแว้ว...กลับได้บ้านถ้ามีเวลาต้องไปถามอีแม่เบิ่งก่อนไผปลูกสิได้ไปถ่ายรูปมาให้เบิ่งเน๊าะ... ::) ::) ::)