หัวข้อ: ตึกแห จี่ปลา

หว่านแห อย่าให้เป็นเลข8คือผมเด้ออ้ายบ่าว
    :heart: คันเจ้าได้ขึ่ช้างกั้งห่มเป็นพระยา อย่าสุลืมชาวนาผู่ขี่ค.ว.ยคอนกล้า :heart:

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ฮ่า ฮ่า ฮ่า เลือกงมแต่ปลาค่อน๊อ (คําเตือนตอนงมพิจารณาให้ดีจับปลาค่อผิดตัว ละหน้าเขียวนะท่าน อิอิๆๆ)
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ เขมราฐ
    กรี๊ดด ท่ายืนจอบบ่อนอ้ายบ่าวคือคักแท้จ๊ะ หมานบ่ล่ะค่ะหั่น
    หัวหลิน กรี๊ดดด หยังแฮงแทะ ซ่ำ ท่าจอบบ้อน 55555

ให่หัวนำแนะ ไปแระ ย้านถึกฆ้อนน แวบบบบบ ฟ้ิวววววว:-*
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หล่อซวดลวดขี้มูกกื้ดอืดลืดเล็มเหล
    55555มาเปนตาม่วนแท่ล่ะครับ
    อยากไปนำแนครับอ้าย ผมกะตึกแหเปนยุเด้อครับ555
    อยากกินนำเด้ครับปลาเผาแมะมาเปนตาแซบแท่ล่ะครับ อิอิ เบิ่งบรรยากาศแล้วคิดฮอดบ้านครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ชิงช้าชาลี
    บล็อก
    1
    อยากเห็นวงแหเด้ หว่านออกไปแล้วจะกลมดิ๊ก สมกับมาดยืนบ่อ้าย 555++

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    ปลาข่อโตใหญ่อยู่เด้ล่ะน้อ เป็นตาปั้นแหตากอยู่ดอก ฮ่า ๆ ๆ
    เอาแหไปจุ่มน้ำแล้วกะปั้นตากติ๊อ้ายพล

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    เท่ห์ คักอ้าย ท่าจอบบ้อน อย่าสิจอบดนเด้อ มันสิเป็นตะคริวก่อน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    คัก คัก บ่เอิ้นกันแหน่หน้อ..บักสองซาวจักโบกคือสิดีเนอะอ้าย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทิดแหล่
    ซงคืออีหลีครับ อ้ายบ่าว

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    ปลาสดๆจั่งซี่เป็นตาแซบเนาะ แต่ต้องจักกรึบก่อนจั่งสิแซบหลายครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เซียนเมา; 18-12-2009 at 16:43.

Tags for this Thread