หัวข้อ: อำลามิสบ้านมหา 2008-2009 และยินต้อนรับ มิสบ้านมหา 2010

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5

อำลามิสบ้านมหา 2008-2009 และยินต้อนรับ มิสบ้านมหา 2010

ณ วันหนึ่ง ชื่อ หมูหวานได้เป็นหนึ่งในบ้านมหา พี่ๆชื่นชม และยกย่องให้ มีตำแหน่งที่น่าชมเชยสองปีซ้อน ในตำแหน่งว่า มิสบ้านมหา ที่ได้มา ขอขอบคุณ ที่ยกย่องคนตัวเล็กๆ(เท่าช้างน้อย) หน้าตากะบ้านๆคือมิสซีสเหี่ยน เนาะค่ะ เอื่อยๆอ้ายๆ ยังยกให้เนาะค่ะ ขอบคุณทีมงานบ้านมหาทุกๆท่านเลยค่ะ

และ ขอ อภัย เอื่อยๆ อ้ายๆ ที่มอบตำแหน่งมิส บ้านมหา หรือ อีกหนึ่ง เป็นประชาสัมพันธ์ อาจทำหน้าที่บ่ ได้ดีปานใด่ น้องหมู ก็ขอ ขออภัย ด้วยเด้อค่ะ และจะ รับตำแหน่ง อดีตมีสบ้านมหา ให้ดีสมกับอ้ายๆ เอื่อยๆ ได้มอบให้ ค่ะ และ

เนื่องใน งานพาแลง 3 จะมาฮอดมาถึงนี้เนาะค่ะ เป็นเวลาอั่นเหมาะสม เนาะค่ะ หมูหวานจะหมดวาระรับตำแหน่งมิสบ้านมหา สองปีซ้อนแล้ว น้องหมูส่งมอบให้ น้องๆหรือ เอื่อยๆ ที่เหมาะสมกับตำแหน่งนี้มิสบ้านมหา 2010 และปีต่อๆไปค่ะ

ขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิมเว็บเตอร์ใจดี และเอื่อย อ้ายที่น้องหมูรักและเคารพทุกท่านค่ะ ทั้งอยู่ต่างแดนและในไทยเคยไปมาหาสู่กันค่ะ

**********บะบ๊าย....บะบ๊าย...จุ๊บๆๆ รักทุกคนค๊า **********

อำลามิสบ้านมหา 2008-2009 และยินต้อนรับ มิสบ้านมหา 2010

ปล. ส่งมอบ ตำแหน่งในงาน พาแลง 3 จ้า (ส่วนมงกุฎ บ่มีแล้ว อ้ายเซียงน้อย อ้ายบ่าว หามาใหม่เด้อค่ะ ) 55555+
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หมูหวาน; 18-12-2009 at 10:56.
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ฮ่วย...คือว่าจั่งซี้น้อ สิหาไผจั่งสิเหมาะสม...ไผสิลงชิงกะฟ้าวๆทำน้ำหนักไว้เด้อ ว่าซั่นบ่อถึงเกณท์เด้อ 555

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    การคัดเลือกมิสบ้านมหา ในงานพาแลงครั้งที่ 3 ฝากคณะกรรมการตัดสิน อย่าลืมเอาเครื่องชั่งน้ำหนักไปนำแหน่เด้อ

เอาที่รองรับน้ำหนักได้เกิน 100 กิโล เพราะคาดว่าซิใช้ประกอบการพิจารณาให้คะแนน มิสบ้านมหา 2010

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ปีใหม่
    น้องหมูจ๋า บ่เอาตำแหน่ง3 ปีซ้อนบ่จ้า ปีนี้กะยังมีสิทธิ์ลุ้นอยู่เด้อจ้า พี่ใหม่กะสิเชียร์เต็มที่เลยแหละจ้า

ว่าสิเข้าประกวดยุ เสียดายน้ำหนักบ่ฮอด 100 กิโลแมะ อิอิ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ปีใหม่; 18-12-2009 at 11:09.

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    55555555+ อ้ายบ่าวคนเดิม // ลดลง อีกจักหน่อยแน่ค่ะ ตั้งสูงไปหลาย ฮอดมือ สถานที่จัด สิคับแคบ เด้อค่ะ พี่น้องจะลงแ่ข่ง มิสบ้านมหา 2010 แมะ

พี่ใหม่ //อ้ายเอ๋// อยากได้อีกจักปี อยู่แต่ว่า ความสวย ลดลง หลายโพด คือสิหมดสิทธิ์ หละค่ะ 5555+
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    ตำแหน่งมีสบ้านมหา2ปีซ้อนเหมาะสมที่สุดแล้ววน้องมู๋ ปี3อ้ายกะเชียร์คือเก่าครับ ปี3นี่ต้องให้แก้มโหยดๆกั่วเก่าเด้อจะได้น่ารักแจ่มใส ตะหยิกกั่วเก่า 555
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    หาไผน้อมาแทนบาดนิ คือคิดยากแท้

ฟ้าวๆสมัครเข้ามาเด้อพี่น้องเอ้ย คณะกรรมการได้เตรียมตาชั่งไว้แล้วเรียบร้อย
    ตามความประสงค์ท่าน วมต.ครับผมมมมมมม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เครื่องชั่งน้ำหนักอันเดียวย้านบ่พอครับ(พัง)เอาไปหลายๆอันแนเด้อครับ

มิสบ้านมหาเฮามีแต่คนสวยๆงามๆหนักๆฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

c06: โอ๊ยยายคือมาอยากปั้นผู่นี่แถ้เด๊ สิไปขออนุญาตผู่ปกครองทางได่แหน่น้อแบบหว่าเผิ่นมีผู่ปกครองดุแลใจหลายๆ ฮู่ข่าวแล้วกะติดต่อมาแหน่เด้อจ้า ยายสิพาเผิ่นเข้าประกวดนางสาวไทบ้านมหาจ้า ยายสิออกค่าชุดกระโปรงเหี่ยน+ลุกโป่งให้ดอก ลุกหล่าฟ่าวไปยื่นใบสมัครไวๆเด้อจ้า อิอิ
    ปล.ดีเจในดวงใจจ๋าอย่าถือโทษโกรธยายเด้อจ้า อยากป้อยกะป้อยโลดเด้อจ้ายายบ่เคียด อิอิ
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ป๊าดดด เด๋วแม็กกี้สิส่งน้องสาวทางอุบลฯ เข้าประกวดดอกเด้อ ใครสิเป็น sponsor กะติดต่อมาแน ..
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

Tags for this Thread