หัวข้อ: โปรแกรมกลับด้านวีดีโอ

โปรแกรมกลับด้านวีดีโอ

ผมถ่ายวีดีโอ(ใช้กล้องถ่ายภาพนิ่ง)ภาพมันตะแคงข้าง ผมอยากให้มันตั้งขึ้น มีโปรแกรมอะไรช่วยได้บ้างครับ
    เสียดายความดีที่มีให้
    เสียดายหัวใจและเวลา
    เสียดายที่ที่โดนหลอกตลอดมา
    เสียดายคุณค่าความจริงใจ

mornkew
    Guest

Re: โปรแกรมกลับด้านวีดีโอ

โพสตั้งโดนแล้ว บ่ฮู้ใช้ได้แล้วบ่ ของวินโดว์นี่กะได้ ย้ายรูปไปไว้ใน มายพิคเจอร์ แล้วกะเลือกเอา (อยู่ข้างล่าง) ว่าสิกลับไปด้านได๋ แต่ว่า หากสิให้วีดีโอ วิ่งกลับหลัง(กระโดดลงน้ำแล้วขึ้นมาอยู่ม่องเก่า) แนะนำให้ใช้ Ulead Vdeo Studio เวอร์ชั่น 9 ขึ้นไปใช้ได้หมดครับ เดี่ยวนี้ผมกะลอง หาจาก อ้ายฟ้าสางอยู่ ได้มาแล้วแต่ยังบ่ทันลองใช้ เปนเวอร์ชั่น 11 รุ่นใหม่ล่าสุด เปิดระหัส(แคร็ก) ยังบ่ได้บ่ฮู้เปนหยัง สงสัยว่า วิน RAR ของผมหมดอายุ บ่กะหยังบ่ฮู้

Re: โปรแกรมกลับด้านวีดีโอ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ท้าว หมอนกิ๋ว
    โพสตั้งโดนแล้ว บ่ฮู้ใช้ได้แล้วบ่ ของวินโดว์นี่กะได้ ย้ายรูปไปไว้ใน มายพิคเจอร์ แล้วกะเลือกเอา (อยู่ข้างล่าง) ว่าสิกลับไปด้านได๋ แต่ว่า หากสิให้วีดีโอ วิ่งกลับหลัง(กระโดดลงน้ำแล้วขึ้นมาอยู่ม่องเก่า) แนะนำให้ใช้ Ulead Vdeo Studio เวอร์ชั่น 9 ขึ้นไปใช้ได้หมดครับ เดี่ยวนี้ผมกะลอง หาจาก อ้ายฟ้าสางอยู่ ได้มาแล้วแต่ยังบ่ทันลองใช้ เปนเวอร์ชั่น 11 รุ่นใหม่ล่าสุด เปิดระหัส(แคร็ก) ยังบ่ได้บ่ฮู้เปนหยัง สงสัยว่า วิน RAR ของผมหมดอายุ บ่กะหยังบ่ฮู้
    หามาเผื่อแนเด้อ วีดีโอผม มันมีทั้งตั้ง ทั้งตะแคง มั่วเบิด คาแต่ตกใจอยู่ตอนถ่ายกะเดย
    เสียดายความดีที่มีให้
    เสียดายหัวใจและเวลา
    เสียดายที่ที่โดนหลอกตลอดมา
    เสียดายคุณค่าความจริงใจ

mornkew
    Guest

ญาอ้ายฟ้าสาง เพิ่นหามาให้แล้ว อยู่ในห้วข้อ แก้ Regedit จาก ท้าว หมอนกิ๋ว นี่หละ ลองเข้าไปโหลดมาใช้ลองเบิ่ง win rar ของผมเบิดอายุแล้ว เลยเฮ็ดหยังบ่ทันได้อยู่ ถ้าเปนเวอร์ชั่น 11 คือที่เพิ่นว่า ดีหลาย แปลงไฟล์ลง โทรสับ กะได้ แปลงเปน wmv wma wav ได้ แปลงบ่ได้แต่ ให้เปน mp3 แต่แปลง mp3 ให้เปน อันอื่นได้อยู่ ลองใช้เบิ่ง (ผมเคยทดลองใช้เวอร์ชั่น 11 แต่เปนโปรแกรมให้ลองใช้ 30 วัน)