หัวข้อ: เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋

radakhet
    Guest

เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋

อยากทำบุญต่อชะตา อายุยืน โชคลาภ เฮ็ดจั่งได๋ผู่ได๋เคยเฮ็ดบอกพ่อใหญ่แน่ะครับผม

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

Re: เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋

เจ้าถึงฆาตแล้วติ ....มันอยู่ที่ใจเฮาครับ ....ทำบุญหลายๆ....ด้วยจิตใจที่บริสุทธิ์....

Re: เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋

บ่เคยเฮ็ดจักเทือจ้าเกิดได้ใหญ่มา แต่เฒ่าพ่ออยู่เฮือนเลาเป็นหมอสูตรต่อชะตาอายุ แต่งเสียเคราะห์บูชาโชคแบบนี้หละ มื้ออื่นสิมาตอบดอกจ้า
    ให้โทรถามเลาก่อน โทรเดี๋ยวนี้บ่ได้ดอกเลานอน อิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

manmnee wan
    Guest

Re: เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋ Re: เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋ บ่เซื่อ แต่ว่าบ่ลบหลู่ ครับ ศาสนาพุทธเพิ่นให้เซื่อเรื่องกรรม อดีตเป็นสิ่งที่ผ่านมาแล้ว อนาคตก็ยังมาไม่ถึง แต่ว่าถ้าเฮาคิดการไว่ล่วงหน้า เป็น วัน,สัปดาห์,เดือน,ปี สิเป็นการลดความเสี่ยงทุกๆอย่าง เพราะเฮารู้ว่า ในแต่ละวัน,สัปดาห์,เดือน,ปี เฮาเฮ็ดอียังแน่ ไปไส่แน่ ยังหลวงปู่คูณเพิ้นว่า มีพระฮ้อยคอกะแม๊นอยู่ แต่รถวิ่งเกินร้อย กูโดดหนีโล๊ด ครับสิ่งได่ที่ทำให้เฮามีความเชื่อใจ เชื่อมั่น ดีขึ้น แต่บ่เบียดเบียนคนอื่น เฮ็ดโลดครับ Re: เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋ Re: เคยไปทำพิธีสะเดาะห์เคาะต่อชะตา บ่ครับ บอกแหน่ เฮ็ดจั่งได๋

Tags for this Thread