หัวข้อ: มาเบิงดวงกับบ่าวไผ่ เด้อ

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ วิกรรัตน์ แก้วดี

มาเบิงดวงกับบ่าวไผ่ เด้อ

เว้าเรื่องดูดวง บ่าวไผ่กะถนัดคือกัน แต่กะบ่ปานได พ้อเมิงได
    ส่วนวิธีเบิงกะบ่หยาก กะคือกันทั่วไป บอกวันเดือนปีเกิดท่อนั้น
    แต่จะเป็นการดูดวงแบบกราฟชีวิต ซึ่งอันนี้สามารถดูได่ ไปตลอด
    คำทำนายกะมีตั้งแต่
    วาสนา/ทรัพย์/เพื่อน/ญาติ/บุตรบริวาร/ศรัตรู
    คู่ครอง/โรคภัย/ความสุข/การงาน/ลาภยศ/วินาศ
    ครับผม
    อันนี้ใช้ความสามารถ จากการเรียนรู้ตอนบวชเหียนอยู่ และได้ผสมผสาน
    ปรับปรุงจากการดูแบบเขียนใส่กระดาษ มาเป็นใช้คอมฯ ดูและเขียน
    ถ้าผู่ไดสนใจ บ่าวไผ่ สิเฮ็ดไห่ฟรีๆ และดูฟรีๆ
    เพียงแต่ว่า บอกวันเดือนปีเกิด
    ไว้ในกระทู้นี้เด้อครับ หรือทาง PM กะได่ มื้ออื่นสิมาเบิงเด้อ

มีรูปตัวอย่างมาให้ดูครับ ส่วนคำทำนายนั้นมันยาว เอามาให่เมิงแต่รูปเด้อ

มาเบิงดวงกับบ่าวไผ่ เด้อ[

แม่นเด้สิบอกให่ 99.99% อิ..อิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย วิกรรัตน์ แก้วดี; 13-06-2011 at 14:02.

เอ้าสั่น ท่านไผ่ ขอลองเป็นคนแรกเบิ่งกะน้า อิอิ ดูให้เบิ่งดุ คนเกิดมื้อนี่ สิเป็นจั่งได๋ วันที่ 2 เดือน สิงหาคม 2523 นี่ล่ะ ท่านไผ่เอ้ย ลองเบิ่งให้แน่เด้อจ้า ขอบคุณล่วงหน้าหลายๆจ้า แล้วสิเข้ามาอ่านเด้อจ้า คุณพี่:)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ วิกรรัตน์ แก้วดี
    ขอโทษหลายๆ เด้อสาวออมน้อย พอดีมีงานเข้ามาเยอะเลย ช่วงที่หายไปบ่ได่เข๋ามาเบิงโพสต์
    บาดนี้พอเข้ามาก็เลยเจอ ข้อความสาวออมน้อยที่โพสต์ไว้ ขอโทษหลายๆ ๆ
    ตกลงครับผมจะทำนายมาให้เด้อ แต่ว่าบอกวันเกิดนำแหน๋ ปีพร้อม มื้ออื่นสิมาบอก
    ถ้าข้อมูลครบนะครับ เชิญทุกคนเลยครับที่สนใจ
    บาวไผ่ เบิงให้ฟรีๆ

ปล.เกิดปีเดียวกันเอิ้นเซียวกะได๋เด้อ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    แม่นติ้น้องไผ่ (สิเอิ้นหลานกะเกรงใจ โฮะๆ)..เบิ่งให้เอื้อยนำแน๋ะซั่น..อย่าคิดแพงเด้อ..บักสองซาวจักขวดพอเนาะ..อุอุ..
    วันเกิดจ้า..๕ พค. ๑๕๑๕ (ป้าดด ..เฒ่าคัก..แต่ยังมั่น..อุอุ>:d)โอ ..ลืม เกิดวันศุกร์ หกโมงแลงจ้า..กรุ๊ปเลือด เอบี ฮ่าๆๆ..ละเอียดเกินไปบ่อหล่า..
    มองต่าง..อย่างปลง

ได้เลยเอื้อย ส้มป่อย บอกปีนำแหน๋ครับ ชวดฉลู...
    เมื่ออื่นสิเอามาลงให้เด้อครับ ถ้าบ่อยากเปิดเผยส่งทาง PM กะได๋

ปล. ขอโทษเด้อตอบกระทู้ช้า เล่นไป เฮ็ดงานไปได๋นิพี่น้อง 40 ดีกรีเบาะ ได้เลยพอเป็นข๋าคู 8)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ปีชวด น้องหล่า (t (ปล.ลงโลด บ่มีอิหยังสิปิดบังแล่วล่ะน้องเอ้ย..ปูนนิแล่ว..ย่างเลาะนำเดิ่นหมู่บ้านมหา จนผู่ใหญ่บ้านเล้าเว้นไว่ผุหนึ่งแล่วพะนะ..เอาไว่เป็นปูชนียสถาน โอ้ะ บ่แม่น ..บุคคล..เหอๆๆ..) ..เพื่อสิได่เป็นสีสันของบอร์ดเอื้อยกะเต็มจัยย..(บู๋ยยย) รักสายัญ น้อยๆ แต่รักนานๆนะคร้าบบ..(มุขพ่อตู้มหาซั่นดอกหว๋า..ฮ่าๆๆๆ)
    มองต่าง..อย่างปลง

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวออมน้อย
    เอ้าสั่น ท่านไผ่ ขอลองเป็นคนแรกเบิ่งกะน้า อิอิ ดูให้เบิ่งดุ คนเกิดมื้อนี่ สิเป็นจั่งได๋ วันที่ 2 เดือน สิงหาคม 2523 นี่ล่ะ ท่านไผ่เอ้ย ลองเบิ่งให้แน่เด้อจ้า ขอบคุณล่วงหน้าหลายๆจ้า แล้วสิเข้ามาอ่านเด้อจ้า คุณพี่:)

เกิดปี วอก จ้า ท่านพี่ไผ่ ปานนี้จั่งเห็นหน้าน้อ ออมล่ะ ถ่าจน หลับไปหลายตื่นล่ะ::)::)เว้าเล่นเด้อ จ้า คุณพี่ ไผ่ :)

ขอโทษครับมาสวนทางกันอีกแล้ว
    ปีหู้อยู่ แต่อยากหู้วันครับ สาวอ้อมน้อย

โอ้ยยยยยยยน้อ 5555555555 วันเสาร์ที่สองเดือนสิงหาคม สองห้าสองสาม ปีวอก

เบิ่ง ดวงนำหมอไผ่ นี่ จั่งแม่น สวนแต่ทางกันน้อ เหอๆๆๆ

ต้องขอโทดหลายๆ บ่าวไผ่บ่ได่เข๋ามาปานได มื้อเว้นมื้อ กะอย่าว่ากันเนาะ
    มีภาระอยู่อีกหม่องหนึ่งประจำครับ ว่างๆแวะไปชมได้เด้อครับ หลังไมค์เด้อ

Tags for this Thread