หัวข้อ: มาเบิงดวงกับบ่าวไผ่ เด้อ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ วิกรรัตน์ แก้วดี

มาเบิงดวงกับบ่าวไผ่ เด้อ

เว้าเรื่องดูดวง บ่าวไผ่กะถนัดคือกัน แต่กะบ่ปานได พ้อเมิงได
    ส่วนวิธีเบิงกะบ่หยาก กะคือกันทั่วไป บอกวันเดือนปีเกิดท่อนั้น
    แต่จะเป็นการดูดวงแบบกราฟชีวิต ซึ่งอันนี้สามารถดูได่ ไปตลอด
    คำทำนายกะมีตั้งแต่
    วาสนา/ทรัพย์/เพื่อน/ญาติ/บุตรบริวาร/ศรัตรู
    คู่ครอง/โรคภัย/ความสุข/การงาน/ลาภยศ/วินาศ
    ครับผม
    อันนี้ใช้ความสามารถ จากการเรียนรู้ตอนบวชเหียนอยู่ และได้ผสมผสาน
    ปรับปรุงจากการดูแบบเขียนใส่กระดาษ มาเป็นใช้คอมฯ ดูและเขียน
    ถ้าผู่ไดสนใจ บ่าวไผ่ สิเฮ็ดไห่ฟรีๆ และดูฟรีๆ
    เพียงแต่ว่า บอกวันเดือนปีเกิด
    ไว้ในกระทู้นี้เด้อครับ หรือทาง PM กะได่ มื้ออื่นสิมาเบิงเด้อ

มีรูปตัวอย่างมาให้ดูครับ ส่วนคำทำนายนั้นมันยาว เอามาให่เมิงแต่รูปเด้อ

มาเบิงดวงกับบ่าวไผ่ เด้อ[

แม่นเด้สิบอกให่ 99.99% อิ..อิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย วิกรรัตน์ แก้วดี; 13-06-2011 at 14:02.

เอ้าสั่น ท่านไผ่ ขอลองเป็นคนแรกเบิ่งกะน้า อิอิ ดูให้เบิ่งดุ คนเกิดมื้อนี่ สิเป็นจั่งได๋ วันที่ 2 เดือน สิงหาคม 2523 นี่ล่ะ ท่านไผ่เอ้ย ลองเบิ่งให้แน่เด้อจ้า ขอบคุณล่วงหน้าหลายๆจ้า แล้วสิเข้ามาอ่านเด้อจ้า คุณพี่:)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ วิกรรัตน์ แก้วดี
    ขอโทษหลายๆ เด้อสาวออมน้อย พอดีมีงานเข้ามาเยอะเลย ช่วงที่หายไปบ่ได่เข๋ามาเบิงโพสต์
    บาดนี้พอเข้ามาก็เลยเจอ ข้อความสาวออมน้อยที่โพสต์ไว้ ขอโทษหลายๆ ๆ
    ตกลงครับผมจะทำนายมาให้เด้อ แต่ว่าบอกวันเกิดนำแหน๋ ปีพร้อม มื้ออื่นสิมาบอก
    ถ้าข้อมูลครบนะครับ เชิญทุกคนเลยครับที่สนใจ
    บาวไผ่ เบิงให้ฟรีๆ

ปล.เกิดปีเดียวกันเอิ้นเซียวกะได๋เด้อ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    แม่นติ้น้องไผ่ (สิเอิ้นหลานกะเกรงใจ โฮะๆ)..เบิ่งให้เอื้อยนำแน๋ะซั่น..อย่าคิดแพงเด้อ..บักสองซาวจักขวดพอเนาะ..อุอุ..
    วันเกิดจ้า..๕ พค. ๑๕๑๕ (ป้าดด ..เฒ่าคัก..แต่ยังมั่น..อุอุ>:d)โอ ..ลืม เกิดวันศุกร์ หกโมงแลงจ้า..กรุ๊ปเลือด เอบี ฮ่าๆๆ..ละเอียดเกินไปบ่อหล่า..
    มองต่าง..อย่างปลง

ได้เลยเอื้อย ส้มป่อย บอกปีนำแหน๋ครับ ชวดฉลู...
    เมื่ออื่นสิเอามาลงให้เด้อครับ ถ้าบ่อยากเปิดเผยส่งทาง PM กะได๋

ปล. ขอโทษเด้อตอบกระทู้ช้า เล่นไป เฮ็ดงานไปได๋นิพี่น้อง 40 ดีกรีเบาะ ได้เลยพอเป็นข๋าคู 8)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ปีชวด น้องหล่า (t (ปล.ลงโลด บ่มีอิหยังสิปิดบังแล่วล่ะน้องเอ้ย..ปูนนิแล่ว..ย่างเลาะนำเดิ่นหมู่บ้านมหา จนผู่ใหญ่บ้านเล้าเว้นไว่ผุหนึ่งแล่วพะนะ..เอาไว่เป็นปูชนียสถาน โอ้ะ บ่แม่น ..บุคคล..เหอๆๆ..) ..เพื่อสิได่เป็นสีสันของบอร์ดเอื้อยกะเต็มจัยย..(บู๋ยยย) รักสายัญ น้อยๆ แต่รักนานๆนะคร้าบบ..(มุขพ่อตู้มหาซั่นดอกหว๋า..ฮ่าๆๆๆ)

โอเค ครับ คั่นสั่นยืมรูปข้างๆ นี้เป็นแบล็กกราวเด้อเอื่อย แมนรูปเอื้อยบ่
    สิได๋หู่ว่านิ ผู่ได๋

...............

แต่ว่าสาวออมน้อย คือเงียบเลยน้อ สงสัยเพิ่นสูน ที่บ่าวไผ่บ่ได่เข๋ามาเบิงหลายมื้อ
    เผิ่นคือสิท๋าโดน จนลืมไปแล๋วมั้ง..เนาะ

บล็อก
    23
    จ้ารูปเอื้อยนิละ ได่เลยหล่า ../ สงสัยน้องออมแกยังบ่ได่ออนม้างจ้า ถ่าแปปนึงแกเข่าบอร์ดสุมื้อดอกหล่า8)
    ปล.คือถามว่านี่แม่นรูปเอื้อยบ่อน้อหล่า มันสิทรงบ่แม่นเอื้อยป่านนั่นติ้ ฮ่าๆ หรืออยากได่รูปแบบได๋ แจ้งได่เด๋วเจ๊จัดห๊ายย ..อุอุ (มักย่องคัก..)

แล้วเอื้อยอยากให้เอารูปใดลงละครับ เอาสวยๆ สุดยอดกะได่
    แบบว่า ให้ถูกใจเจ้าของดวงทีสุดนะครับ ส่งมาได้เลยครับ

เพราะตารางกราฟนี้สามารถดูได้ไปตลอดครับ ผมจะเซฟเป็นไฟล์
    รูปภาพ และ เป็นไฟล์ Microsoft office picture Manager สามารถนำไปเปิดดู หรือ ทำเป็นรูป
    back ground หน้าจอคอมเฮ้ากะได้

ปล. มันสิแม่นตามที่ทำนายไว้หรือบ่ อันนี้เจ้าของดวงคงสิหู้ดีเนาะครับ
    ผมก็ไม่ทราบหรอก กะเว้าหรือทำนายตามกราฟตามตำราครับ ถ้าบอก ว/ด/ป ผิด
    ก็คงสิบ่อแม่น เนาะครับ

อ้าว ! ไผสนใจอีก กะบอกมาครับ วันเกิด ปีเกิด เดินเกิด พ.ศ.เกิด เช่น จันทร์ ที่ 1 ม.ค. 2551 ปีชวด
    บอกแค่นี้แหละครับ ไผอายสิเปิดเผยตัวเอง คั่น
    ย้านหมู่หู้ว่าแก่ หรือเฒ่า PM มากะได้ เต็มใจทำให้ครับ

ออกมาแล้วเด้อตารางกราฟดวงของเอื้อย Sompoi
    เบิ่งเอาครับ คำทำนายคร่าวอยู่ด้านล่างครับ ดูโดยรวม

พี่เอ้ย เจ้าเกิดมา ถึงในตารางดวงชะตามันจะบอกว่า พี่เป็นคนบ่มีวาสนา นำพาในเรื่องเสี่ยงโชคเสี่ยงลาภ
    แต่ในทางกลับกันพี่ส้มป่อย เป็นคนที่มีความสุขเอามากๆ ในเรื่องทรัพย์สินเงินทอง คู่ครองก็ดีมีวาสนานำพา
    ให้เฮามีความนสุข เพื่อนพ้องแวดล้อมก็เยอะแยะ เจ้าของดวงนี้เป็นคนมีเพื่อนฝูงเยอะแยะ ก็เลยไม่เหงา
    คู่ครองกันนั้นก็ได้มาจาก ความเป็นเพื่อนกันก่อน ถ้ายังบ่มีกะสิใด้เพื่อนนั่นแหละแนะนำให้รู้จักคู่ครอง ถ้ามีแล้ว
    ก็ได้คู่ครองที่ดี ยิ่งมีบุตร ก็ยิ่งดี วาสนาจะมีเงินมีทองไม่ขาด คุ่ครองลูกหลานจะนำทรัพย์สินมาให้ครับ

ศรัตรูก็ไม่ค่อยจะมี ถ้ามีก็แค่ญาติ คนสนิทใกล้ชิดกันหรือพี่น้องนั่นเองคือศรัตรู เขามักจะทำให้หน้าทีการงาน
    ของเราเจออุปสรรค ดูจากตารางกราฟแล้ว ให้ระวังเด้อครับ อาจจะเกิดปัญหาในเรื่องการงานของเรา แต่เท่าที่
    ดูจากตารางกราฟ มันได้ผ่านพ้นมาแล้วนะครับ ในเดือนก.พ. ที่ผ่านมานี้เอง (จักแมนบ่แมนกะเว้าตามตำราครับ)
    ปีที่มันจะรุ่นแรงอีหลี ให้พี่ส้มปอย คิดย้อนกลับไปตอนอายุ 33 เด้อครับ ว่ามีเรื่องอะไรที่ทำให้เกือบเอาตัวไม่รอด
    ในเรื่องการงานครับ

สรุปครับ ปีนี้ดวงตกที่ เรื่อง วาสนาครับ กราฟก็ชี้ที่เลข 1 ต่ำสุดกะว่าได้ ให้ระวังเรื่องเงินๆ ทองๆ เด้อครับ
    เสียไปอาจจะไม่ได้คืน หรือให้ใครหยิบยืมก็ระวังไว้ อีกอย่างหนึ่ง ตำราว่าไว้ อย่าได้เสียงโชคด้วยกาเอาเงินไปแลก
    เพราะจะเสียเปล่าๆ (อย่าซื้อเลขหลายว่าสันเถาะ อิอิ) เป็นคนไม่ค่อยมีวาสนาเรื่องนี้ครับ

ปล.พิมพ์ผิดหรือพิมพ์ตกขออภัยเด้อ บ่ได้ตรวจทาน พ่าวๆๆ

Tags for this Thread