หัวข้อ: ลองฟังเด้อพี่น้อง บ่ม่วนปานได๋ หัดได้บ่โดน

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ satit_

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ ลองฟังเด้อพี่น้อง บ่ม่วนปานได๋ หัดได้บ่โดน

ลองฝั่งเด้อพี่น้อง บ่ม่วนปานได๋ หัดได้บ่โดน เล่นตามใจนึก ซ่อยติชมห้แน่เด้อครับ อ.ที่มีประสบการณ์ทั้งหลาย

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=AcDbCZreIm4
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย satit_; 25-02-2011 at 22:47.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวหาร
    ม้วนครับม้วน นี่ขนาดหัดบ่โดนดิหนิสุดยอดดดดดดดดดดดครับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สมานชัย
    เก่งแล้วครับ ผมแนะนำเพิ่มเติม ให้ใช้นิ้วก้อยนำหลายๆ เพื่อถ้าเฮาเล่นคีย์อื่น สิได้เล่นได้สบาย
    หรือเผื่อโอกาสหน้าอยากเล่นกีต้าร์ แนวลำซิ่งกะบ่ต้องปรับหลาย ปรับสเกลนิดหน่อย

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ satit_

เรื่องฮิตน่าอ่าน

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สมานชัย
    เก่งแล้วครับ ผมแนะนำเพิ่มเติม ให้ใช้นิ้วก้อยนำหลายๆ เพื่อถ้าเฮาเล่นคีย์อื่น สิได้เล่นได้สบาย
    หรือเผื่อโอกาสหน้าอยากเล่นกีต้าร์ แนวลำซิ่งกะบ่ต้องปรับหลาย ปรับสเกลนิดหน่อย
    ขอบคุณหลายๆครับ จะนำไปปรับปรุง สนใจการเล่นแนวลำซิ่งอยู่ครับ กะกำลังหัดๆเล่น