หัวข้อ: แก่งเห็ดอีกแล้ว(ครัวเมรี)

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

เรื่องฮิตน่าอ่าน แก่งเห็ดอีกแล้ว(ครัวเมรี)

เบิ่งถนนหนทางแล้ว เงียบสงบ มีความสุขเมื่อไรหน้อเราจะได้กลับไปอยู่บ้านเรา
    แก่งเห็ดอีกแล้ว(ครัวเมรี)

มาอีกแล้ว เมนูกับอีสานๆๆๆบ้านเฮามาฝาก

แก่งเห็ดอีกแล้วเมรีกลับบ้าน เฒ่าพ่อไปเก็บเห็ดมาสู่กินฺฮ่าๆๆ ได้ดอกเดียวอีกต่างหาก
    แต่ว่า อิ่มเหมิดเฮือน
    ของแท้ต้องมีลายเซ็นแบบต่อนๆๆๆ เลยพะนะ
    ลวกดอกแคป่า
    ป่นปลากด
    รวมๆๆแล้วหลายคักแนวกินกะดายมื้อบ่มีกิน กะจ่ำแจ่วกับยอดกะถินค่ะพี่น้อง:l-
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

:l- ตะแซบแท้จ้า มาคึดฮอดบ้านแฮงแท้บาดนี้จ้า
    ขอบคุณหลายๆที่เอาภาพมาแบ่งปันจ้า บรรยากาศตะอยู่น้อจ้าทางพุ้น
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    เอ๊ อันป่นปลากด คือเป็นตะแซบแท้ละฮึ
    ว่าแท้มีลวกดอกแคป่ามานำแบบนี้ กะสุดยอดเลยละครับ

แต่อยากกินคักกะแม่นแกงเห็ดเผิ่งนั่นแล่วครับ ดอก กะดอกคักโพด ฮ่าๆๆ
    สิบ่ได้ทำพิธีก่อนแกงพู้นตี้ครับ ดอกใหญ่พาโล

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    ฮ่าๆๆๆ อ้ายเต็มกะดาย ทำพิธีกอ่นแกง พะนะ ขอเลขนำโลดเนาะ อิอิ
    อยากตะป่นกับลวกผักนะละ แกงหน่อไม้ส้มกะตะแซ่บ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ข้าวปาด; 28-05-2010 at 17:51.

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ หลินปิงน้อย
    โอ้ย......น้ำลายไหล เป็นตาแซบแฮงเด้ มีแต่ของมักหลินทั้งนั้นเลย ดึกมาทางนี้จั๊กถ้วยแน้เด้อ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ lucy
    ฮ่าๆๆๆ อ้ายเต็มกะดาย ทำพิธีกอ่นแกง พะนะ ขอเลขนำโลดเนาะ อิอิ
    อยากตะป่นกับลวกผักนะละ แกงหน่อไม้ส้มกะตะแซ่บ

55555555555+ อ้ายเต็ม นางนิแม้555555+

ตอนแรกกะ บ่กล้ากินคือกันนั้นล่ะ ดอกมันงาม

ถ้าบ่เก็บมื้อนั้น ตื่นเช้า ยังจะดอกใหญ่กว่านี้

นาเมรี มีป่าเห็ดเผิ่ง มีกินตลอดถ้าฝนตกโห้ยแนจักน่อย
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    หลอยเมือบ้านแต่เหิงน้อ...มื่อนั่นคือเห็นแว้บๆ อยู่ร้าน

อยากแกงเห็ดเผิ่ง... คือบ่ห่อมาแกงทาง กทม แน..

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เห็นดอกใหญ่ได้ใจแท้คับ ดอกเดียวแกงได้หม้อบักใหญ่ มีฮอดแกงหน่อไม้ส้ม ป่น แจ่ว แถมด้วยลวกดอกแคป่า มีแต่แนวแซบๆคับ สุดยอดเลย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY
    แกงเห็ดเผิ้ง ต้มฮ้อนๆๆ ซด คำใหญ่ๆๆ แซบแท้ๆๆ ป่นปลา กับลวกดอกแค แซบหลาย ขมๆๆ แน่จักหน่อย ลวกดอกแคกะดาย ผุเฒ่าเพิ่นมัก ขมๆๆ เพิ่นว่า ส่วนผม บ่มักขม แสดงว่า .... บ่ทัน .... 555555 ไผมักขมกะผุนั่นละ สว. อิอิอิ เนาะครับอ้ายเต็ม ฮิ้ววววววววววว

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ แจ่มใสยิ้มสวย
    บล็อก
    18
    ผ้าสีผูก จุดธูป จุดเทียน ทาแป้ง รวย แล้วค่อยแซบ

Tags for this Thread