หัวข้อ: ไม่รู้จักใครเลยไปงานพาแลงได้ไหม

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    จ้าหล่าดื้อมาๆ บ่ฮู่จักไผกะบ่ต้องย่านเด้อ ไผสิมาทำท่าจีบเหล่นๆกะบอกยายเด้อยายสิเอามีดสปาต้าฟันคอ+กระซวกไข่มันตายคาหม่องโลด

ปล. กระซวกไส่ (ไส้)....พิมพ์ผิด 0 แหมะ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย nuzing; 09-01-2010 at 16:10.
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    หน่ายยายหนูซิงมากวนหน้าดางเด้บัดนี้ ฮ่า ฮ่า ฮ่า ... ให้พวกผู้บ่าวสําน้อยผู้สาวสําน้อยเขาคุยกันแหน่กะบ่อ เห็นว่ากะดาย มื้องานสิเอาผ้าปิดปากและจมูกไปฝากยายนําเด้อ ฮ่าๆๆๆ เอิ๊กกกก....
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ น้องดื้อ
    มีอะไรให้ช่วยไหมคะูู^^
    น้องดื้อว่าจะไปอยู่ค่ะ แต่ขอเคลียร์งานก่อน แหะ
    แต่ว่าจะมีรถไปรถกลับมั้ยน้อ
    ให้อ้ายหนุ่มพาไปแหน่ ฮิฮิ พอดีไปผู้่เดียว คร๊าฟฟฟฟฟฟฟ
    บ่ต้องเขินดอก ฮิ้วววววววกริ้ววววววว แล้วพ้อหน้่ากันเด้อtim:

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวเซียงน้อย
    หน่ายยายหนูซิงมากวนหน้าดางเด้บัดนี้ ฮ่า ฮ่า ฮ่า ... ให้พวกผู้บ่าวสําน้อยผู้สาวสําน้อยเขาคุยกันแหน่กะบ่อ เห็นว่ากะดาย มื้องานสิเอาผ้าปิดปากและจมูกไปฝากยายนําเด้อ ฮ่าๆๆๆ เอิ๊กกกก....
    ..555 ให้เอาผ้าปิดปาก+ปิดดังเลยติครับ.ลงโทษที่กวนหน้าดาง..หลูโตนยายเด้บาดนี่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ น้องดื้อ
    น้องดื้ออยู่ใกล้ ม.เกษตร ค่ะ แถวงามวงศ์วาน อิอิ
    ถ่าอ้ายเชียงบ่ว่าง ผมสิไปรับน้องดื้อให้เองเด้อ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ น้องดื้อ
    เกษตรศาสตร์ บางเขน
    ว่าแต่ว่าขากลับนี่สิคะ มีใครกลับบ้างล่ะเนี่ย
    หรือว่ายันเช้ากันหมดอ่าาาา

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ตอบบ่าวเคน///อ้ายเซียงว่างตลอดครับ อิอิๆๆ....///น้องดื้อ..อ้ายเซียงก็กลับจ้า ปล่อยให้อ้ายพล พระยาแล กับอ้ายทิดคําศรี นอนที่ร้านถึงสว่าง น้องดื้อจะกลับเวลาไหนก็บอกมาละกัน คริๆๆๆๆๆ:em01)
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คมคาย ครบุรี

งานพาแลง

ผมซิเอาสาดไปนำครับ เมาแล้วก่าปูสาดนอนข้างฮ้านนั้นเลยครับ เพินบ่ว่าละมั้งเนาะครับ..เอ ว่าแต่มีพริตตี้บ่หึ....อิอิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ น้องดื้อ
    เกษตรศาสตร์ บางเขน
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวเซียงน้อย
    ตอบบ่าวเคน///อ้ายเซียงว่างตลอดครับ อิอิๆๆ....///น้องดื้อ..อ้ายเซียงก็กลับจ้า ปล่อยให้อ้ายพล พระยาแล กับอ้ายทิดคําศรี นอนที่ร้านถึงสว่าง น้องดื้อจะกลับเวลาไหนก็บอกมาละกัน คริๆๆๆๆๆ:em01)
    ขอบคุณอ้ายเซียงค่าาา งั้นก็ไม่กังวลละ ไปได้กลับได้ แหะ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    น้องดื้อ ๆ ๆ ๆ กลับมาก่อน ๆ ๆ ๆ น้องดื้อ โอ้ย น้อ บ่ทันซ่ำ

Tags for this Thread