หัวข้อ: เพลง คน ตจว. กรุง รุ่งนิรันดร์

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7

Facebook Video เพลง คน ตจว. กรุง รุ่งนิรันดร์

เพลง คน ตจว. บ่าวกรุง รุ่งนิรันดร์ ดนตรี บ่าวข้าวจี่ เฮ็ดเองครับ เนื้อหาให้กำลังแฮงใจคนบ้านเฮา ที่มาสู้ชีวิตในเมืองใหญ่ๆซูคนเด้อ...สู้ๆๆๆๆๆ เพิ่งอัดเสร็จครับ[MUSIC]http://www.file2go.com/mrun.php?me=510s3[/MUSIC]

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    ม่วนสุดยอดครับ มาพี่น้องครับ มาหย่าววว นำกัน ให้กำลังใจกันเด้ออีสานบ้านเฮา เห็นกันกะอย่าลืมเอื้นใส่กันเด้อครับ

ให้กำลังใจเต็มที่ครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พงศ์น้อย ส กสิน; 11-06-2010 at 13:56.

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    มาจอบฟังเพลงอาจารย์ มวนครับมวน เนื้อหาดีดนตรีไพเราะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ โจวโจว

เสียงสุดยอดครับ

เสียงสุดยอดครับ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวข้าวจี่ เสียงสุดยอดครับ
    เพลง คน ตจว. บ่าวกรุง รุ่งนิรันดร์ ดนตรี บ่าวข้าวจี่ เฮ็ดเองครับ เนื้อหาให้กำลังแฮงใจคนบ้านเฮา ที่มาสู้ชีวิตในเมืองใหญ่ๆซูคนเด้อ...สู้ๆๆๆๆๆ เพิ่งอัดเสร็จครับ[MUSIC]http://www.file2go.com/mrun.php?me=510s3[/MUSIC]
    :l-ผมเอาใจช่วยเด้อครับ วางแผงผมสิไปช่วยอุดหนุน ตอนนี้กะช่วยเปิดตามที่ต่างๆที่ผมจัดอยู่ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    โอ้...เพลงนี้ม่วนหลาย คับ เข้ากับ ชีวิต จั่งได๋ บุ อิอิ นึกว่าไผ่ หันมาร้องแนวนี้แล้ว สุดยอด คับ

บ่ค่อยเห็น ไผ่ พงศธร ร้องแนว ช้าๆ เนิบ ๆ แบบนี้ พอมาฟัง บ่าวกรุงร้อง ก็ดูภาพออกเลย เนาะคับ

Banned

Oil Field เพชรบูรณ์/กำแพงแสน
    แบบนี้ไปได้สวยครับ ฟังแล้วติดหูทันที อืม เพลงมันสิดังกะจังซี้แหละน้อ เอาใจเชียร์อีกแรงครับ

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    เสียงคล้ายๆไผ่ พงศธร แต่จั่งได๋กะขอเป็นกำลังใจให้ครับ ขอให้ประสบความสำเร็จ ครับ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    ม่วนๆๆๆ จ้า เสียงคล้ายๆๆ ไผ่ คือว่า ขอเป็นกำลังให้(ทุกท่านที่เกี่ยวข้อง)จ้า รุ่งๆๆๆ ดังๆๆๆ รวยๆๆ เด้อๆๆ (ใจสู้หรือเปล่า)
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    ขอลายเซ็นลัดได้บ่อจ้า ยามดังมา ย้านเข้าถึงโตยาก ฮ่าๆๆ มว่นๆๆจ้า ขอเป็นอีกหนึ่งกำลังใจค่ะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวมักเลาะ
    ป๊าดดถ้าบ่บอกชื่อนักร้องนิ คิดว่าไผ่ พงศธร ร้องพุ้นเด้ เสียงคือกันคัก ขอเป็นกำลังใจให้เด้อครับ