หน้าที่ 33 จากทั้งหมด 45 หน้า หน้าแรกหน้าแรก ... 23313233343543 ... หน้าสุดท้ายหน้าสุดท้าย

หัวข้อ: ขอเชิญลงทะเบียนร่วมงานพาแลง 3

ฮ่า ๆๆๆ อ้าย wasut ... แม่นจองผู้ติดตามเพิ่มบ่จ้า โอ๊ยน้อ หึยยยยยยยยย

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ พี่น้องเอ๊ย...ยายอยากแลบลิ้นอัดฮูดากตายแถ้น้อบาดหนิ ยายจ๋อย หงอยๆๆๆๆ
    สิโชคดีหยังกะด้อ ยายหัวแต่ฮู๋ เจียวนี่หว่าวันที่ 13 + 14 กุมภา วันพาแลง+วันวาเลนไทน์
    ยังๆๆ บ่พอ....โอ๊ย..ยังเป็นวันตรุษจีนนำ วันไหว้ตรุษจีน งานเข้าบักอย่างจัง เทิงสิถอนขนเป็ด ขนไก่ โอ๊ยย่านเบิ้ดแฮงหย่าวๆๆๆๆๆ จ้อนสิ่นแหล่นบ่ทันหมู่แล้วงานนี่ ยายหงอยไปเลย หงอยๆๆๆ

ปล.หน่ายดีเจพลเด๊ สิหามื่อหาเว็นสิตายติจั่งบ่เบิ่ง 5555พี่น้องเป้นเจ็กเป็นจีนแหน่ ยายกะบ่คิดบ่ฝันหว่้ามันสิเป็นมื่อเดียวกันคักๆๆๆๆๆ กะด้อกะเดี้ย ไปนอนคิดแผนก่อน ฮิ้วๆๆๆๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย nuzing; 04-01-2010 at 02:31.
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ paula

พบปะพูดคุย

เอ๊า ยายจิยากหยัง ตอนเช้าก็ไหว้เจ้า จุดประทัดไปก่อนซ่ะตั๊ว
    หือจิจุดประทัดตอนแจกดอกไม้วาเลนไทน์กะได้ซั่น

ยายจ๋ายาย อย่าว่าบ่ได้ไปเถาะเนาะจ้า หนูคึดนำอ้ายหล่อ เลาแห่งว่าอยู่ เจ้าบ่มาอ้ายกะยังมียายพาม่วนอยู่ดอก พะนะ
    ประสาหลกขนเป็ดขนไก่...สั่งให้อ้ายไก่โจ้นมาหลกซ่อยกะได้จ้ายาย...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ nuzing
    โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ พี่น้องเอ๊ย...ยายอยากแลบลิ้นอัดฮูดากตายแถ้น้อบาดหนิ ยายจ๋อย หงอยๆๆๆๆ
    สิโชคดีหยังกะด้อ ยายหัวแต่ฮู๋ เจียวนี่หว่าวันที่ 13 + 14 กุมภา วันพาแลง+วันวาเลนไทน์
    ยังๆๆ บ่พอ....โอ๊ย..ยังเป็นวันตรุษจีนนำ วันไหว้ตรุษจีน งานเข้าบักอย่างจัง เทิงสิถอนขนเป็ด ขนไก่ โอ๊ยย่านเบิ้ดแฮงหย่าวๆๆๆๆๆ จ้อนสิ่นแหล่นบ่ทันหมู่แล้วงานนี่ ยายหงอยไปเลย หงอยๆๆๆ

ปล.หน่ายดีเจพลเด๊ สิหามื่อหาเว็นสิตายติจั่งบ่เบิ่ง 5555พี่น้องเป้นเจ็กเป็นจีนแหน่ ยายกะบ่คิดบ่ฝันหว่้ามันสิเป็นมื่อเดียวกันคักๆๆๆๆๆ กะด้อกะเดี้ย ไปนอนคิดแผนก่อน ฮิ้วๆๆๆๆ

ยายจ๋า ยาย บ่ต้องถอนมันดอก ขนเป็ด ขนไก่ ไหว้ไปทั้งโตพู้นแหละ ไหว้เสร็จแล้วกะเลี้ยงต่อไปโลดดด

พาแลงขาดยายไปมันจิม่วนบ่น้อ บ่ยอมเด้อ บ่ยอม ...
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สุสงวน
    โอ๊ย......พี่น้องเอ๊ย ....อันว่าโต ของข่อย
    สังมาคอย จอบแนมเบิ่ง
    ตั้งแต่เหิง ดนแล่ว แนวบ้าน เพิ่นบอทำ
    ตั้งแต่ฮู้ ข่าวก้ำ นำคน เพิ่นมาส่ง
    ข้อยกะหลง นับนิ้ว คิวนั้น คือส่างดน..... แท้น้อ.... พี่น้องเอ๊ย.......
    ให้มาแนะ อ้ายน้อง อยากเห็นผอง ไทเพิ่น
    ยะสิเหิน ห่างลี้ หนีหน้า ให้ส่าคอย
    นางผุดำ ต่ำต้อย สิยืนคอย นอนส่อง
    สินั่งจ้อง ป่องเจ้า ยะให้เศร้า กั้งโกบคอย.. ดอกเด๊.....มาเด้อจ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ ไอ้เก่ง คนเลย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ nuzing

ให้กำลังใจเด้อครับ...........................

ทุกปัญหามีทางแก้....................นะครับ.......

พี่น้องที่ลงทะเบียนเกือบ 200 คน กะหวังคือกันกับผมเด้อ.......หว่าสิได้พ้อยายเด้อครับ.......
    ท่องคำว่าทำใจ

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    มา มาแล้ว มาเอาแนวไปไว้ มาเอาในมันไปหว่าน มาเอาแนวขี้คร้านไปไว้ ถ่า ม่วนหน้าฮ้าน

สวัสดีครับ ทีมงานผู้ดำเนินงาน งานพาแลงครั้งที่3

ไฮ่ไปนำแหน่เด้อครับ ไปเมิด เฮือนเด้

เมียหลวง เมียน้อย กิ๊ก และแฟนใหม่ของกิ๊ก

รวมทั้งหมด 4 ที่นั่งกับผมเด้อครับ

ไปแน่นอนครับ ล้านเปอร์เซ็นครับ

อาจจะมีเพิ่มเติมอีกทีหลังครับ ขอบคุณครับ

tim:tim:tim:tim:tim:tim:
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ทิดรส มักม่วน; 05-01-2010 at 13:46.

101 ถ่ายุเด้อพี่น้อง อิอิอิ
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

รายชื่อที่ลงทะเบียนแล้ว

1. พาหย่าวหน่าฮ้านโดย...วมต. ชาญน้อยเมืองอุบล
    2. ดีเจพล พระยาแล
    3. ดีเจเด็กน้อยน่ารัก
    4. มือพิณน้องใหม่ มาพ้อม พิณตัวเก่ง
    5. บ่าวยางตลาด
    6. ติ๊กต็อค
    7. ป๋าเซียงน้อย
    8. กำนันเอ๋(คนตระการ)
    9. คนไกลบ้าน2009
    10. แมงสะดิ้ง
    11. sert1964
    12. ผู้ก่อการรัก
    13. จอหอ 52
    14. ยายหนุซิง
    15. พระเจ้าตา (หน้าม้าหลอยมอบดอกกุหลาบให้ยายหนุรอบมิดไนท์ )
    16. น้องแนน (ผู่ติดตามมาเช็ดฮากยายหนุ)
    17. น้องณัฐ ( ยายหนู)
    18. ต่วง
    19. ผุบ่าวเปงจาน
    20. มิกกาเซ่ (พาหมู่เซรอบงาน)
    21. ไก่น้อย (อิอิ)
    22. สาวพุเตยจ๊า
    23. มัณฑนา
    24. คำบัง
    25.เขมราฐ come from Ubon
    26. อบต.จัย
    27. ติ๊ก(chutimol)
    28. พี่แจง (ธิดายาเย็น) come from Ubon
    29. จารย์จอน(Jcomp)
    30. จ่าลาศ
    31. ฝนหลวง (พ่อน้องเดียร์ )
    32. maanoy 3
    33. อ้ายหล่อ (อั่นนี้บ่ทันมาลง ข่อยกะลงให่เอง ) come from Ubon
    34. ซายหล่าขาเดฟ (อั่นนิกะลงให่เองคือกัน )
    35. ไอ้เก่ง คนเลย
    36. kung สาวขอนแก่น นักรบหัวใจ สำรองที่ไว้ก่อนได้บ่จ้า 2 ที่
    37. ------kung สาวขอนแก่น -------
    38. karakat ลงทะเบียนนำจ้า ไปแน่นอนจ้าเพราะรถเข้าบ้านสะดวกแล้วจ้า
    39. สาวผู้ฮ้าย เมรีที่รัก
    40. บ่าวเคน
    41. เจ้าซายหรีดน้อย
    42. ชิงช้าชาลี ไปนำแน่จ้า
    43. คนขับรถประจำตำแหน่ง ชิงช้าชาลี
    44. พงศ์น้อย ส กสิน ลงชื่อไว่ก่อนจ่ายเงินไว่พ้อม มาบ่มากะซ่าง 555+
    45. หนุ่มขี้เกี้ยม 1 ที่ จ้า
    46. ดีเจสาวไร่อ้อย
    47. นรินทร์ หนุ่มพอกะเทิน
    48. ลุงจ่ายศ
    49. ทิดสี
    50. ปีใหม่ (+หลานน้อย มา 3 จ่าย 2 จัดไป คึๆๆ)
    51. พี่นางข่อยเอง(ผบทบ.อบต.จัย)
    52. มือพิณน้อย
    53. เพ็นนี(ขานี้แม่นอยู่กัมพูชากะสิมาว่าสั่น) 555
    54. อ้ายหนุ่มน้อยเมืองเพชร come from เพชรบุรี
    55. Jack La *ซ่งขาดๆ เสื้อหมากกะแหล่ง กับกะโป๋ หาขอทานหัวใจสาวๆครับ เหอๆๆ* ไปนำแนครับ อิอิ
    56. กะเม็งสะเร็น
    57. อ้ายหนุ่มลำชี
    58. พขร.อ้ายหนุ่มลำชี
    59. นางฟ้าจำแลง
    60. Isaan cmu
    61.......จ้ำ # คนรักของดอกไม้
    62. บ่าวตี๋ คนหล่อฝั่งซี
    63. ไหย่ศานสะที้
    64. apichat ขอจองนำจักที่แน่เด้อครับ เป็นแต่ม่วนคัก ขอที่หลังสุดเด้อครับ
    65. ผู้สาวบ่าวแจ๊ค Jack La *ผู้ซ่งขาดดาก*
    66. "บ่าวดำ" น้องใหม่น้องซายหล้า กะขอจองนำแน่เด้อครับ 1 ที เด้อครับ
    67. "กระปอมน้อย" ขอ 1 ที่ เด่อครับ ขอหย่าวนำแน่เด้ออ้ายพล
    68. "บ่าวเกิบขาด" ไปนำแนเด้อครับ บ่อมีหมู่ไปนำสิไปหาเอา ข่างหน่าผุ้นล่ะ
    69. wasut; ว่าแล้วกะจองซะดอก สองที่เด้อคับ
    70. wasut
    71. ผู้บ่าวเมืองร้อยเกาะ :จั่งใด๋กะจองใว้ก่อน 1 ที่นำครับผม คนเดียวโดดๆ
    72. บ่าวผู้ดี
    73. กระปอม: มาม่วน มาตุ้มมาโฮมกันไว้ครับ จองหน้าฮ้านนำแน่เด้อครับ
    74. จ่อยน้อย จ้า จอง 1 ที่จ้า อันดับ 74 จ้า
    75. jai26: ปีนี้บ่พลาดแน่นอนครับ ... พ้อกัน หน้างานเด้อ ครับ พี่น้อง
    76. sarate_n...พี่น้องสุคน ขอไปนำแนจ้า
    77. +1ที่พร้อมบอดี้การ์ดติดตามมาเช็ดฮากsarate_n
    78. หมากกะเบา 1 ที่ ครับ มาบ่มากะซาง เก็บเงินมาแล้ว
    79. จองอีก 1 ที่ ครับ..ผู้ติดตามบ่าวยางตลาด
    80. น้องตับหวาบ โอ๊ะ...หล่าหมูหวานเด้อจ้า
    81. อ้ายนัย กระจอก จอง 1 ที่จ้า
    82. อ้ายเลือดพนมไพร - หัวใจร้อยเอ็ด
    83. Yanapat
    84. อ้ายทอง
    85. คมคาย ครบุรี
    86. อ้ายทิดเพิ่ม
    87. หัวย๋อง ลูกสาวหล่า ไทอุบล
    88. ดีเจลูกหิน...สวยนิดหนึ่ง ๆๆ อิอิอิ
    89. สุสงวน
    90. K.ชาละวัน
    91. ผู้ติดตามอ้ายหล่อร้อยเมตร คนที่ 1
    92. ผู้ติดตามอ้ายหล่อร้อยเมตร คนที่ 2
    93. ผู้ติดตามอ้ายหล่อร้อยเมตร คนที่ 3
    94. ทิดรส มักม่วน
    95. ครอบครัวทิดรส มักม่วน
    96. ครอบครัวทิดรส มักม่วน
    97. ครอบครัวทิดรส มักม่วน

98.

99.

100.
    101.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

หน้าที่ 33 จากทั้งหมด 45 หน้า หน้าแรกหน้าแรก ... 23313233343543 ... หน้าสุดท้ายหน้าสุดท้าย

Tags for this Thread