หัวข้อ: บรรยากาศบ้านมหาสัญจร 2 สด ๆ อิอิ

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    เป็นตาม่วนเนาะจ้า ยามได๋สิมาแถว ๆ นี้น้อจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ม่วนหลายจ้า..ขอบคุณพี่น้องทั่งทางอุบลและทางไกลที่มาร่วมเฮ็ดให้งานนี้สำเร็จด้วยดีทั้งเมาทั้งม่วนจ้าพี่น้อง..:1-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21

หม่วนชื่นบ้านมหาสัญจร ครั้งที่ 2 บางตอนครับ

มาเด้อมาเบิ่งอีกพี่น้อง มิสบ้านมหา พะน่า

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=9qMfcSbZJmc
    :1- :1- :1-
    มาเบิ่งน้องแจง น้องหลิน หย่าวหน้าฮ้าน ครับ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=9Ez6wDSKFFI
    :l- :1-:l-
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หนุ่มน้อย; 16-04-2010 at 21:26.

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    555 โอ๊ยหลินเอ๊ย อ้ายนึกหว่าอ้ายเป็นตาอายคนเจ้าแห่งคักกั่วอ้ายเด้องานนี่ 555
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ป๊าดดดดดด มีสบ้านมหารุ่นน้องแมะ อดบ่ได้ติ หล่าหลิน อิอิ พิกเจอมีส แมะ 55555+ เอ๋าๆๆ หย่าวคักๆๆ เนาะ (อ้ายหล่อ คือบ่เบิ่งน้องหลินแน่ อ้าย อิอิ) :1-:1-:1-:1-
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    c06:เสียดายโอกาสเด่ กิจกรรมดีๆกะบ่มีเวลานำเผิ่น ไว้เถื่อต่อไปจ่าเหลืองสิหนีราชการเที่ยวกับพี่กับน้องเบิ่งจักเทื่อ ฮักแฮงแพงกันเด้อคับไทอุบลบ้านมหา:1-

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆๆ บ่อยากพากษ์ .. อยู่พี้กะม่วนนำกุ้ปแม่ะ..บ่ได่เบิ่งบรรยากาศทั่วป่านได๋ ย่อนน้องหลินกะแม๊กดิ้นหย่าวๆสองคนกะบังจอเหมิดแหล่ว... ฮิ้วววววววว
    ปล. เห็นผู่เถ่าผู่หนึ่ง..หย่าวมั่วหน่าฮ่าน บ่เกรงใจลูกหลานเลยแม่ะ.. ฮ่าๆๆๆๆ บ่าวหล่อหลอยมาบอกว่า แม่ดองๆ นิ้วมือเกือบสวกตาผมแม่ะ พะนะ.. ฮิ้ววววว
    มองต่าง..อย่างปลง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทอง
    บรรยากาศเป็นตาม่วนคักเนาะครับ
    เสียด้าย บ่ ว่างแมะครับมื้อนั้น
    ใว้โอกาศหน้าเนาะครับคงจิบ่พลาดครับ

โอ๊ยยยยยย เป็นตาม่วนแท้น้อ อยากไปนำเด้ จ้า ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21

ยาย Nuzing พาลูกหลานบ้านมหาเต้นหน้าฮ้าน

ตอนนี้คือสิยังบ่อทันจางน้อครับ สงกรานต์แล้วกะยังฮ้อนคือเก่า เอ้ามาเบิ่งท่านต่วงเผิ่นฮ้องเพลง โดยมียายหนูมั่ว(เต้น)หน้าฮ้าน เผิ่นพาลูกหลานหย่าวครับแบบหม่วนบ่อจ่ง เลยครับ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=aA80ZA35Lsc
    :1- :1- :1-