หัวข้อ: คืนหนึ่งที่...หลังเวที

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    เศร้าค่ะ เศร้า สัญญาจะไม่ลืมใครค่ะหากดัง5555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    แวะมาฟังดนตรีจ้า โอ๊ะๆๆๆๆๆๆ บ่แม่นๆๆๆ แวะมาให้กำลังใจหลังฮ้านจ้า
    กับมาสมัครเป็นหางเครื่องจ้าอ้าย เพื่อสิได้โด่งดังคือศิลปินคนนั่นบ้าง 55555555

แซวเล่นเด้อจ้า อ่านแล้วแบบว่าเรื่องมันกระทบความรู้สึกนั่นแหมจ้า บ่อยากให้ไปคิดมันหลายจ้า
    ทุกอย่าง มีผ่านมา แล้วกะผ่านไป เป็นเรื่องธรรมชาติ(คักกว่าธรรมดาเด้อจ้า) มันสามารถเกิดขึ้นได้
    คือปรากฏการณ์ตามธรรมชาติทั่วๆๆไปหล่ะจ้า แต่กะบ่มีหยังจีรังยั่งยืนอีกหล่ะ เป็นวัฏจักรโลก
    แต่ว่าความจริงคือตอนนี้ เป็นกำลังใจทีมงานแล้วกะทีมงานศิลปินของอ้ายเด้อจ้า ผู้ที่สร้างสรรค์ศิลปะม่วนซื่น ให้กับคนให้มีความสุข ขอให้โด่งดังๆๆ แต่ติดดินจ้า สู้ๆๆๆ

Moderators สัญลักษณ์ของ ต่าย
    บล็อก
    5

เรื่องฮิตน่าอ่าน ปลอบใจ

ต่ายบ่อยากเชื่อเลย..ว่าสิมีคนแนวนี่..ว่าแม่นมีแต่ในละครแหมะจ้า

แต่กะยังอยากมองในแง่ดีว่า..เพิ้นคือสิบ่สบายตี้...
    หรือว่านิสัยเพิ้นมีแนวโน้มเป็นจั้งซั้นแต่เดิม....ถ้าแม่นกะตามซ่างเด้อบ่าวข้าวจี่..
    เพราะคนที่มีแนวโน้มสิเป็นแบบนี้ตอนบ่ดัง..พอดังกะแฮงเป็นฮ้ายจ้า....

แต่ถ้าเดิมเพิ้นเป็นคนตาฮัก จริงใจกับพี่น้องมาก่อน..เพิ้นบ่น่าสิเปลี่ยนไปปานนั้น
    มันต้องมีเหตุผลบางอย่างแน่นอน...ซึ่งเขาเองกะคงรู้สึกทรมานใจอยู่ลึกๆเช่นกันที่ต้องทำแบบนี้

ต่ายอ่านแล้วกะเสียความรู้สึกแทน และเข้าใจทุกความรู้สึกของพี่น้องในคืนวันนั้น..ความคาดหวัง ความรอคอยที่ถูกมองข้าม..มันทำร้ายหัวใจดีนักแล..

แต่ต่ายกะดีใจมากกว่าที่บ่าวข้าวจี่ยังมีความรู้สึกปรารถนาดีห่วงใยต่อคนผู้นั้นอยู่.....
    ขอชื่นชมในน้ำใจแห่งความเป็นพี่น้องที่บ่ได้หวังสิ่งใดตอบแทน..ความรู้สึกดีๆแบบนี้ต่ายถือว่ามีคุณค่ามาก หากมันเกิดในใจผู้ใด๋.......
    ขอให้ฮู้คนแบบนี้แหละที่ทุกคนอยากได้เป็น เพื่อน อยากได้เป็นพี่น้องจ้า
    ขอชื่นชมจ้า...
    ปลอบใจ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    กัวลืมตีนบ้อหึ ล่ะมันสิญางไปจังได๋ล่ะ แตคนนั่นติ๊ลืมโต แล่วคะเจ่าคื่อยูได่ล่ะบ่มี่โต น่าคิดนะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ไผ่หวาน
    บล็อก
    14
    ดังแล้ว ก็จะมี ผจก.ส่วนตัว ความเป็นส่วนตัวก็จะหมดไปในทันที การวางตัว
    หรือ การตอบคำถามของ ผู้สื่อข่าว ก็จะขึ้นอยู่กับต้นสังกัด เขาบอกว่าอย่างไร
    ต้องอย่างนั้นค่ะ นักร้องดัง คืนนึงเขาจะรับงานหลายที่ เวลาเขาพักผ่อนคือ
    งีบหลับบนรถ เห็นใจเขาด้วยนะจ๊ะ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    แมนครับ ผมกะเคยเจอมาหลายคักมาเล่นยุที่ทำงานนี่ เป็นสามสิบสี่สิบคนแล้ว
    มีแต่การ์ดละครับเพิ่นยากยุหั่น ศิลปินบางคนเพิ่นกะอยากมาหาพี่น้องเพื่อนฝูงยุดอก
    แต่ว่านักเลงคุมนักร้องนั่นคัก กันได้กันดีปานเฮาสิไปหุ่มสีกศิลปินเพิ่นเด้เดียวนิกันใว้เป็น กิโล
    บางเทื่อทางค่ายเพิ่นกะสั่งมาว่าจั่งซั่นเนาะครับ

Moderators สัญลักษณ์ของ บ่าวตั้ม
    บล็อก
    2
    คนเราได้หน้าแล้วลืมหลัง (คนดังลืมหลังควาย)
    บ่เจริญดอกครับคนแนวนี้กะรันตีได้เลย
    จะไปฮอดไสกะส่าง อย่าสิลืมบ้าน ลืมทิ่นกำเหนิดเด้อพี่น้อง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    อ่านแล้วก็ได้ข้อคิดดีหลายเรื่อง
    ดาวเรืองดาวโรย

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ มะปรางเปรี้ยว
    ชีวิตคนทุกคนมีขึ้นและลง เหมือนเข็มนาฬิกานั่นล่ะจ้า เดินขึ้นถึงจุดสูงสุดแล้วกะเดินลงมาถึงจุดต่ำสุดได้เหมือนกัน (ว่าแต่ว่าไผน้อซุปเปอร์สตาร์ผุ้นั่นน่ะจ้า) มิตรภาพไม่ได้ซื้อได้ด้วยเงินเด้อจ้า ซุปเปอร์สตาร์เอยยยยยยยยยยยยยย

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ หลินปิงน้อย
    กะจั้งว่านั้นหล่ะ เพิ่นเป็นดาวมหาลัยแล้ว 555555