หัวข้อ: ความรู้สึกที่อยากมา..งานพาแลง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ paula

กระพริบตา

ความรู้สึกของหญิง ก็อยากไปร่วมงานทุกครั้งหล่ะค๊า
    เคยแซว เคยเว้ากันในบอร์ดกะอยากเจอตัวเป็นๆ
    ได้คุย ได้กินข้าวฮวมกัน 1 ปี พ้อกันครั้งนึงคุ้มค่า
    กับการรอคอย เวลาและโอกาสไม่อำนวย ครั้งนี้
    ไม่เจอกัน ครั้งต่อไปก็คงเจอกันเนาะค่ะ

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    ซ่างมาคึดยากแท้น้อ ผุข้ากะดาย ไปฮอดสิเฮ็ดหน้าแนวได๋น้อ
    ย่านได้แอบลี้ยุข้างเสาเด้บาดนี่ (หือว่าฟาดบักสองซาวไปก่อนจัก 8 เป้กดีบ่นอ)

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เซียนเมา; 29-12-2009 at 16:36.

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    อยากไปยุครับอ้ายกะสมัครบ้านมหามากะจัดไปเเล้วงวดหนึ่งกะบ่อใด้ไป มาอีกงวดกะยังบ่อใด้ไป
    อิอิ เเต่ว่าจั่งใด๋กะอยากพ้อพี่น้องบ้านมหาทุกๆคนนั้นละครับมาตุ้มมาโฮมกันต่างคนต่างมาต่างบ้านต่างเมืองมาร่วมที่เดี่ยวกันมีใจเดี่ยวกันฮักเเพงกันอบอุ่นดีครับ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    ผมรู้สึกตื่นเต้น และคอยลุ้นว่า สิมีเงินพอค่าร้านเพิ่นบ่ซั่นดอกครับ

มีแต่คนมาลงทะเบียน แต่บ่มีคนโอนเงินเข้าบัญชี กะเลยบ่อุ่นใจปานใด๋แมะ

เป็นหนาว ๆ ฮ้อน ๆ จั่งใด๋บุครับ อย่าเฮ็ดบาปหลายเด้อพี่น้อง

ย่านให้บ่าวคนเดิมเอาเว็บบ้านมหา ไปจำนำซะดอก ฮ่า ๆ ๆ ๆ
    ..บ่ต้องเครียดดอกอ้ายเรื่องเงินมัดจำทางร้าน เดี๋ยวพี่น้องเพิ่นกลับ
    จากบ้านหลังปีใหม่กะคือสิเรียบร้อบทุกทั่นที่ลงทะเบียนไว้..แม่นบ่ครับ
    ...

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    แม็กกี้ว่าคุ้มค่านะคะ เพราะงานนี้พวกเรารวมตัวกันค่อนข้างเยอะทีเดียว

พี่น้องทางต่างประเทศก็ถือโอกาสกลับมาเยี่ยมบ้านด้วย พาแลงด้วย

ถ้ามารอบอื่นๆ ก็อาจจะได้เจอกันเพียงกลุ่มเล็กๆ

ไม่มางานนี้ต้องรออีก 1 ปีกันเลยทีเดียว ...

เพราะฉะนั้น ห้ามพลาดนะคะ

แล้วเจอกัน ^_^
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    เป็นเมาๆครับ จั้กส่วงยามได๋บ่รู้ครับ ปีกลาย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ paula

พบปะพูดคุย

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    ผมรู้สึกตื่นเต้น และคอยลุ้นว่า สิมีเงินพอค่าร้านเพิ่นบ่ซั่นดอกครับ

มีแต่คนมาลงทะเบียน แต่บ่มีคนโอนเงินเข้าบัญชี กะเลยบ่อุ่นใจปานใด๋แมะ

เป็นหนาว ๆ ฮ้อน ๆ จั่งใด๋บุครับ อย่าเฮ็ดบาปหลายเด้อพี่น้อง

ย่านให้บ่าวคนเดิมเอาเว็บบ้านมหา ไปจำนำซะดอก ฮ่า ๆ ๆ ๆ
    นำแน๊ คันแข่ว อยากป่วนนำ
    ตังค์บ่พอ คนลงบ่หลาย ทางเลือกใหม่มีหลายทาง
    บ่ถึงกะขายข้าว จำนำเวบดอกเนาะอ้าย ยากหลาย
    มาจัดพาแลงที่อเมริกาซาเทาะ 55555+

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ไม่แน่นะน้องบัวลา... อาจสิมีบ้านมหาสัญจรอเมริกาก็ได้ (รอใว้ให้อ้ายเซียงกับบ่าวคนเดิม เก็บค่าเครื่องให้พอก่อน อิอิๆๆ)
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ความเยือกเย็น

c06: เด็กน้อยดีใจค่ะที่ได้ไปร่วมงานพาแลงทุกครั้งที่ บ้านมหาจัดตั้งแต่ครั้ง 1 ครั้ง 2 และ ครั้งนี้ครั้งที่ 3 บ่พลาดแน่ค่ะ เพราะเป็นงานที่รอคอยมาทั้งปีพลาดบ่ได้ดอก สิได้พ้อพี่น้องมากมาย ทั้งบ่าว ๆ ที่ไปจีบไว้หนา ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆ แบบว่า สิไปกอดเพิ่นให้หายคิดฮอดจ้า ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย 55555555

:b-b:b-b:b-b
    55555555 กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ผู้บ่าวเมืองร้อยเกาะ 55555555
    ซ่างมาคึดยากแท้น้อ ผุข้ากะดาย ไปฮอดสิเฮ็ดหน้าแนวได๋น้อ
    ย่านได้แอบลี้ยุข้างเสาเด้บาดนี่ (หือว่าฟาดบักสองซาวไปก่อนจัก 8 เป้กดีบ่นอ)
    55555555

จังได๋คือมาคิดอยากแท้ ล่ะน้อ

บ่มีหม่องนั่งกะมานั่งไกล้ๆๆ สาวผุฮ้ายกะเด้อ

ซิพาหย่าวหน้าฮ้านพะนะ

tim:tim:tim:tim:tim:

ลืมบอก ยกอย่างเดียวท่านี้ล่ะ :b-b:b-b
    รับรองเลย ม่วนๆๆๆๆ พี่น้อง
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวผู้ฮ้าย; 30-12-2009 at 18:45.
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

Tags for this Thread