หัวข้อ: เรื่องที่เว็บไซต์ต้องแสดงความรับผิดชอบอย่างจริงใจ. .กับเจ้าของลิขสิทธิ์

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    เท่าที่ทราบ ตอนนิทาง Ict เริ่มสแกนข้อมูลแล้วครับ เว็บเริ่มอืดแล้ว
    โอ้ยหน่ายเด้....ข้าวแลงกะบ่ทันได้กิน บาปนิมาเร็วอิหลี บ่ต้องรอปีหน้าเลยแหม

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย
    ฮ้วยมาเว้นเป็นตาเหลือโตนแท้น้อพ่อผู้ใหญ่นี้กะดาย
    เป็นกำลังใจให้เด้อครับ วาดว่าหละเนาะเว้าตามความถูกต้อง
    เฮากะต้องยอมรับ ความเป็นจริง อย่าสะว่าบาปเถาะครับ

เอาอี่หลีเด้อหมอลำเอกชัย คาดว่าหน้าสิเป็นไปได้
    ตราบใด๋ยังมีหมอลำเอกชัยคนหล่อ หมอแคนศรีแอ่วออน
    เป็นไปได้แน่นอน ครับ อิอิ.............................
    จงเอาชนะในความยาก มิฉะนั้นความยากจะชนะท่าน

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    ขอบคุณท่ามหาการ หลายๆเด้อ

เอ..หว่าแต่บอร์ด หมอลำ หมอแคนนิ เฮาเอาไว้ถ้าฟังก่อนเป็นหยัง

เพราะทางแกรมมี่เพิ่นกะซิบ่ใจร้าย ปานใดดอกติเนาะ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา

Gvideo ลิขสิทธิ์

ผมอาจจะเข้ามาโพสกระทุ้นี่เปนคนสุดท้าย ( บ่น้อ) เหลือเวลาบ่หลายเนาะ อิก 36 นาทีครับ เข้ามา จารึกไว้ดอกครับ ตามคาวมรุ้สึกกะ เสียดายครับ มีเเต่ เพลงม่วนๆๆ เเต่เฮา กะต้องยอมรับในเงื่อนไข กติกา ของสังคมล่ะครับ ผิด กะลบออก ถ้าเผิ่นเมตตา คือสิมีโอกาส ได้ฟังดอกเนาะ พี่น้อง และให้กำลังใจ ทีมงานบ้านมหาสุคนครับ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ หมูน้อย
    บล็อก
    17
    ให้กำลังใจทีมงานทุกคนในการแก้ไขครั้งนี้นะค่ะ.....
    ..............มีอาหารเหนือมาฝากพี่บ่าวคนเดิมที่บอกว่ายังไม่ได้ทานข้าวนะค่ะ (น้ำพริกอ่องค่ะ)

เอ้า....ลืมข้าวเหนียว...พี่บ่าวคนเดิมหาข้าวเหนียวเองนะค่ะอิอิอิอิ
    "รัก" และ "กำลังใจ" ฉันมีไว้เพื่อแบ่งปัน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ขอเป็นกำลังใจไห้เว็บมาสเตอร์เด้ออาย้

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    อ้าว...ว่าจังได๋หมอลำประจำเว็บบ้านมหา...เอกชัย คนหล่อ..หย่าวทะแม้...ได้เวลาดังของเจ้าแล้วบาดทิเนี่ย...
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

บ่าวอุบลมิวสิค
    Guest
    มาเป็นแนวนี่น้อบัดนี่ ย่านศิลปินดังเกินเหตุบ้อหน่อ เหอๆๆๆ

แบบนี่กะมี บ่ถ้อยทีถ้อยอาศัยกันเลยเนาะ แบบนี่คนอยู่ต่างประเทศเลยบ่ฮู้จักเพลงใหม่ๆ กลับมายามบ้านบ่ซื้อจ้อย บ่ฮู้จักเพลง+นักร้อง
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ขอบพระคุณทุกกำลังแรงใจที่มอบให้เว็บบ้านมหา ไปตามกะเหยิมนิละพี่น้อง

ฝากเบิ่งในบอร์ดหมอลำนำแหน่เด้อครับ...เผื่อมีของ แกรมมี่ หลงเหลืออยู่
    ป้องกันข้อผิดพลาด

Tags for this Thread