หัวข้อ: เรื่องที่เว็บไซต์ต้องแสดงความรับผิดชอบอย่างจริงใจ. .กับเจ้าของลิขสิทธิ์

บ่าวอุบลมิวสิค
    Guest
    แม่นยุครับผม แม่นเพลงสิม่วนปานใด๋ คันบ่โฆษณาออกอากาศ บ่มีไผฮู้จักครับ แม่นเห็นขายอยู่แผงขายเทปกะบ่ก้าซื้อมาฟังแมะ ย่านมันบ่ม่วนเนาะ 555+ เอ๊อ คันว่าเอามาแจก หยังสิว่าไปอีกแบบเนาะ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ก็เสียใจเหมือนกันคะที่ไม่ได้ฟังเพลงลูกทุ่ง ลูกน้องทำงานอยู่คงสิบ่มีเวลาแจ้งนะคะว่าเพลงไหนค่ายแกรมมี่
    แต่ว่าดีใจมากกว่าที่บ้านมหาคงอยู่อยู่ต่อไป เพลงฟังไม่ได้ก็ไม่ฟังคะ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์

เห๋นใจผุลบเนาะ

ข้าวเเลงกะยังบ่ทันกินยุ ถึงบ่มีเพลงของเเกรมมี่ฟัง รึค่ายใดๆๆ
    ข่อยกะสิยังเลาะยุนำบ้านมหา ยุนิล่ะ นอนฟังเเคนเอา::)
    เเฟนเพลง-บ้านมหา-เด้อ เว้าเเล้ว ดีเจ ปอ หัวโจกเด้อเจ้า555555::)

บ่าวสายฟ้า
    Guest
    ต่อไป ผุข้า นิหล่ะ สิลำสิร้องสู่ฟัง บ่มีค่ายดอก ม่วนแท้ พี่น้องบ้านเฮา รับรอง บ่ให้เงียบดอก

น้ำตาล
    Guest
    ขอเป็นกำลังใจ..ให้ทีมงานทุกคนค่ะ..สู้ๆค่ะทุกอย่างต้องผ่านพ้นไปได้ด้วยดีค่ะ...8)8)8)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เรื่องนี้มันเกี่ยวกับลิขสิทธิ์ต่าง ๆ มากมาย บางทีเราก็เห็นใจทั้งสองฝ่าย ไม่ยากครับ ทำสิ่งที่ผิดให้เป็นสิ่งที่ถูก ทุกอย่างก็จะราบรื่นไปเอง:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย
    บ่เป็นหยังดอกพี่น้องทั้งหลาย บ่ได้ฟังเพลงแกรมมี่เฮากะฟังค่ายอื่น
    คันแม่นค่ายอื่นห้ามเฮากะฟังลำกลอนซิ่ง ลำเรื่องต่อกลอน ลำเพลิน
    ทางบ้านเฮา แม่นบ่ได้ฟังเพลงกะคือสิบ่หนีจากกันตีเนาะไทบ้านเฮา
    เป็นตายฮ้ายดีแนวใด๋กะอยู่นำกันไปนี้หละ บ่มีหยังฟังกะนั่งโสกันเล่น
    ไปสั้นตั้วเนาะครับ
    จงเอาชนะในความยาก มิฉะนั้นความยากจะชนะท่าน

เห็นใจอ้ายเนาะ วุ่นงานนั้นกะได้มาวุ่นงานนี้อีกแล้ว
    อย่าอดข้าวแลงหลายเด้อจ๊า เดี๋ยวจะจ่อยยยยยยยยย กว่าเก่าแล้ว

รับสมัครนักร้องบ้านมหาเองเนาะ เฮาน่ะ ตั้งวงดนตรีเอาโลด อ้ายศรีฟ้าวมาสมัครทะแม้ อ้าย
    *(๏?ิ_?ิ๏)* เมื่อตะวันนิทรา ฟ้าจะรอพบจันทร์ ฉันจะฝันถึงเธอ *(๏?ิ_?ิ๏)*
    ?W?lcom? T๐ Baanmaha.Com?

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ปีใหม่
    เป็นกำลังใจให้อ้ายบ่าวและทีมงานทุกคนนะค่ะ:g

ปัญหาทุกอย่างอ้ายบ่าวแก้ไขได้อยู่แล้ว..สู้สู้ค่ะ8)8)

devas
    Guest
    8) ปัจจุบันนี้ เพลง ตามที่ผมติดตามฟัง ของประเทศต่างๆ ผมว่า ทำนองนี่ จักไผ๋เป็นคนแต่ง อย่างเช่น ทำนองพวกเพลงเพื่อชีวิตนี้ มันกะทำทองคันทรี ของพวกคาวบอยคักๆ หันมาทางลูกทุ่ง กะไปฟังเพลง อินโด จีน ลาว มาเลย์ ฯลฯ มาคึดเข่าข่างจะของบาดนี่ ว่าซุ่มมุนี่ มาลอกเอาทำนองไทเฮา บาดแท้ๆจักไผ๋ ลอกไผ๋ เพลงที่บริสุทธิ์แท้ แบบ แต่งเนื้อร้อง ทำนอง เองหายาก สรุปแล้วจักไผ๋ละเมิดไผ๋มุ่นอุ้ยปุ้ย ๕๕๕๕

จ่มเล่นซื่อๆดอกพี่น้อง ...............สรุปแล่วกะเฮ็ดตามกติกาครับ ขั้นมีเวลากะผลิตค่ายมหามิวสิค หานักร้อง อัดเอง ฮ้องเอง ฟังเอง ซุ่มเฮากะซอยกันแต่งเพลง ลำ ซ่อยกัน บริหารซ่อยกัน ออกทุนนำกัน รวยนำกัน ขายไทยบ่ได้ ไปขาย ต่างประเทศ ไห่น้องไทลาว เฮา ผมคึดว่าน๊ะ น่าจะมีการ ผลิตเพลงแบบอัตชีวะประวัติ แบบว่าถ้าไผ๋ อยากได้เพลงแบบได๋ กะส่งพลอตเรื่องนั้นๆ แบบ เอานักร้องเฮา เนื้อหาเพลงนั้นตามใจผุสิซื้อ เขียนเค้าโครงเรื่อง ส่งมา เอาเพลงละ ร้อยสองร้อย อัลบั้มละพันสองพัน เป็นเทปเพลงจะของ หรือจะลำกะได้ สั่งเอาแบบออนไลน์ ๕๕๕๕๕๕๕๕๕๕๕๕ รวยกะรวยบาดนี่ล่ะ บ้านมหามิวสิค เดลิเวรี่ จำกัด อิอิอิ..........ไปเกิ่นดอก..บาดหิเนี่ย

Tags for this Thread