หัวข้อ: ฝากน้องชายหล่าก้อนดินศิษย์ฅนภูไทสักคนเด้อจ้า

หล่าก้อนดิน...พี่เด็กน้อยอยากฟังเพลง...อินแฮง...เจ็บเมื่อไหร่ก็โทรมา.....และ ขอบคุณที่ยังรักกัน....ร้องสามเพลงนี้ให้ฟังแนะเด้อ....อยากฟัง ๆๆๆๆ...แล่วกะให้อ้ายดีเจไปบรรจุในเพลง สน. 1 และ 2 นำ เน๊าะ...คือสิดีแท้....55555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ขอโทษที่คิดถึง...เด็กดื้อ
    หล่าก้อนดิน...พี่เด็กน้อยอยากฟังเพลง...อินแฮง...เจ็บเมื่อไหร่ก็โทรมา.....และ ขอบคุณที่ยังรักกัน....ร้องสามเพลงนี้ให้ฟังแนะเด้อ....อยากฟัง ๆๆๆๆ...แล่วกะให้อ้ายดีเจไปบรรจุในเพลง สน. 1 และ 2 นำ เน๊าะ...คือสิดีแท้....55555
    เดี๋ยวให้ดินน้อยซ้อมก่อนเด้อครับ เอาเพลงเดียวกะพอแล้วเนาะครับ ให้คนอื่นเพิ่นได้ฮ้องนำแหน่ก็ดีเด้ครับ เดี๋ยวคะเจ้าเพิ่นจะหมั่นไส้ดินน้อย เอาระเบิดมาปาบ้านดินน้อยจะเฮ็ดจั่งได๋ อิอิอิ...ขอบคุณพี่เด็กน้อยเด้อครับ...แฟนคลับดินน้อยเด้หนิ :)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ
    เอาจี่หอยเวอร์ชั่นธรรมดามาฝากครับ :)

[WMA]up/file/jeehoydinnoy.wma[/WMA]

เวอร์ชั่น หอยจี่นี่กะม่วนคือกันจ้า ก้อนดินน้อย...ขอให้ก้อนดินน้อยร้อง...พี่เด็กน้อยชอบเบิดจ้า...เป็นแฟนเพลงจ้า...55555 ...ม่วน ๆๆๆๆ...ขอบคุณจ้าที่มีเพลงม่วน ๆๆๆ มาให้ฟัง 8)8)8)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บักเซียงเหมี่ยง

พบปะพูดคุย

หวัดดีค้าบ อ้ายก้อนดิน แฮ่ ๆ ผมเปงน้องซายหล่า อ้าย ๆ ต้องตามใจเด้อ อิอิ

ได้เวลาจี่หอยแว้ววววววววว...ทุกคนม่วนจ้า...8)8)8)