หัวข้อ: ฝากน้องชายหล่าก้อนดินศิษย์ฅนภูไทสักคนเด้อจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

ฝากน้องชายหล่าก้อนดินศิษย์ฅนภูไทสักคนเด้อจ้า

ฝากน้องชายหล่าก้อนดินศิษย์ฅนภูไทสักคนเด้อจ้า

ณ บ้านมหาดอทคอม
    ณ บ้านมหาดอทคอม

ลูกหินกะมีน้องชายที่รักอยู่ 3 คน
    ผุหนึ่งกะบ่าวนาจาน อีกผุ 1 กะ
    บักเซียงเหมี่ยง((แทน))หรือพงษ์พันธ์และก็
    น้องชายหล่าสุดท้อง....

น้องสุดท้าย..บ่าวก้อนดิน (หำน้อย)

น้องของเอื้อยลูกหิน...มื้อนี้กะสิ มาขอเปิดโต
    หลังจากไปซุ้มซ้อมเสียง
    ไปฝึกวิทยายุทธจากอ้ายปอบ ฅนภูไทใจดีเพิ่นไปช่วงหนึ่งแล้ว
    ลูกหินกะขอฝากน้องก้อนดินไว้ในอ้อมใจ

ญาอ้ายญาเอื้อยสักคนเด้อ...จ้า

[wma]up/file/jeehoyremix.wma[/wma]
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ
    ขอบคุณอย่างแรงเลยครับพี่หินสุดที่รัก...
    มื้อนี่มาแบบรีมิกซ์รีมิกซ์
    ฝากดินน้อยไว่ในอ้อมอกอ้อมใจของมิตรรักแฟนเพลงแหน่เด้อครับ...อิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มนาจาน
    บ่าวนาจานมารายงานโตครับ เอื้อย ม่วนๆๆครับ:g

จี่หอย...นำตั้วเนี้ย...เพลงโปรดพี่เด็กน้อยเลยนะ....
    บ่าวก้อนดินเก่ง ๆๆ จังเลย...ม่วนและมันส์...
    8)8)8)

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ระวังใจขาดก่อนเด้อ...เร่งจังหวะหลาย โอ้..เสียงแบบนิดังแน่นอน :g

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ยังต้องปรับปรุงอีกนิด เอาพวงมาลัยไป 500 บาทพอ คึ คึ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    ฮ่วยย ลูกหิน น้องโตผู้ที่สองนี้คือชื่อคุ้นๆแท้ บ่แม่นหมอนี้บ่ที่โทรมาหาอ้ายตอนไปส่อนกุ้งอยู่ห้วยหนะแมะ สะมามัวคุใส่กุ้งข่วม อิ อิ
    วรรณคดีล้ำลำนำเอื้อนเอ่ย เขยภาษาพากษ์เว้าลาวพื้นกล่าวไกล

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ แป้งป๋อง
    ดนตรีมันน้อพี่หิน แป้งบ่มีตังค์ เอากุหลาบกะเงินซาวบาทไปละกันจ้า อิอิ:g

บ่าวไทยบ้าน
    Guest
    ม่วนอยู่คับยั่ย แต่ว่าสิฟ้าวไปไสคับ ผมละหายใจนำบ่ทัน เอิ๊บๆๆๆ กรู๊วๆๆๆๆ:g:g

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มนาจาน
    บ่าวนาจานมารายงานโตครับ เอื้อย ม่วนๆๆครับ:g

หวัดดีอ้ายบ่าวนาจานครับ..ขอบคุณที่เข้ามาเยี่ยมชมครับ