หัวข้อ: บ่าวเต็มเก็บดอกคูณมาฝาก ใกล้สงกรานต์แล้วเนาะ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

เรื่องฮิตน่าอ่าน บ่าวเต็มเก็บดอกคูณมาฝาก ใกล้สงกรานต์แล้วเนาะ

สวัสดีครับพ่อแม่พี่น้องไทยบ้านมหาที่เคารพรักทุกท่าน
    มื้อนี้บ่าวเต็มขอเก็บดอกคูณมาฝากครับ
    ใกล้ฮอดมื้อสงกรานต์แล้วครับ
    ขอนแก่น เสียงแคณ ดอกคูณ

ท่านเว็บมาสเตอร์ และทีมงานฯครับ
    หากกระทู้นี้ตั้งขึ้นมาบ่ถูกที่ หรือหมวดหมู่ ก็กรุณาย้ายให้บ่าวเต็มแหน่เด้อครับผม
    ขอบคุณหลายๆครับ อยากเอามาฝากครับ

บ่าวเต็มเก็บดอกคูณมาฝาก ใกล้สงกรานต์แล้วเนาะ

บ่าวเต็มเก็บดอกคูณมาฝาก ใกล้สงกรานต์แล้วเนาะ

8)::):)

ต้องการภาพขนาดใหญ่ คลิกที่นี่

ขออนุญาตคุณ นวรัตน์ เด้อครับเพลงม่วน ขอแปะนำแหน่ครับ
    [WMA]http://download-v5.streamload.com/8HX8qFcB~ZQXI~GWWt~dhtR~nsXkh1_DWjuT/mr_lek/FileManager/AncienPoothai.wma[/WMA]

ดอกคูณเสียงแคนคืองามแท้....คิดฮอดบ้านเด้น้อ
    สิได้กลับบ้านแล่ว...คิดฮอดบ้านและคิดฮอดวัดเฮาเน๊าะ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    เยี่ยมมากครับบ่าวเต็ม แต่ว่าอ้ายอยากได้รูปดอกมันปลา ทางบ้านเจ้ามีบ่อ ทางอุบล หล๊าย หลาย สิบานยามหน้าแล้งสงกรานต์นี้ละครับ มีดอกอิหยังก็นํามาเสนอได้เด้อครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    บล็อก
    6
    สวัสดีครับอ้ายบ่าวเซียงน้อย
    สวัสดีครับเด็กน้อยดื้อน่ารัก

ว.2 ว.8 ครับอ้าย มื้อนี้ผมสิไปหาเบิ่งเด้อครับ เทื่อมีครับ
    ภาพทั้งหมดถ่ายเองเด้อครับ บ่มีลิขสิทธิ์ใดๆทั้งสิ้น
    ท่านใดอยากนำไปใช้กะเซฟเอาเด้อครับ ขนาดใหญ่ๆกะมีครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    ปีาดดดดดดดดดดด
    มาคือเหลืองงามแท้น้อไปเก็บมาตะใสหละท่าน

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    บ่าวเต็มส่งเมล็ดมาให่เอื้อยแน๊ สิเอามาปลูกสหรัฐฯ ดอกคุณงามที่สหรัฐ คึ คึ

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    เห็นดอกคูนเหลืองย้อยหวังคอยน้องสิต่าว
    มาเหล่นหย่าวอยู่บ้านสงกรานต์มื้อสิม่อมา

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าววิทย์
    ป้าดๆๆๆๆ มาคืองามหลายแท้ล่ะบ่าวเต็ม 8)

บล็อก
    6
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มบ้านดอน
    ปีาดดดดดดดดดดด
    มาคือเหลืองงามแท้น้อไปเก็บมาตะใสหละท่าน
    เก็บมาจากอำเภอพระยืน จังหวัดขอนแก่นครับท่านฯ

:)

pui.lab บ่าวเต็มส่งเมล็ดมาให่เอื้อยแน๊ สิเอามาปลูกสหรัฐฯ ดอกคุณงามที่สหรัฐ คึ คึ
    ได้ครับเอื้อย เอาอิหลีบ่ครับผมสิส่งไปให้ครับ จดหมายก้อมมาเด้อครับ
    ส่งแท้ๆ ::)::)

มาเด้อมาเที่ยวอิสานบ้านเฮา เมืองแห่งความม่วนซื่น ::)::)

บ่าวสายฟ้า
    Guest
    โอ้ เจิด ขนาด บ่าวเต็ม สวยงามขนาด