หัวข้อ: สอย ลามก บ่คับ อิอิ

ธีรวัฒน์ ผู้เจริญ
    Guest
    คือสอยคักสอยแนแท้:g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    คำสอยที่บ่มีเรื่องพวกนี้มันกะบ่ม่วนหละเนาะครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย
    สอย สอย พี่น้องฟังสอย
    คนตาบอดได้กับคนคาดีอยู่นำกันตั้งหลายปีกะบ่เห็น......
    หน้ากันจักเทื่อ อันนี้กะแม่นสอย
    สอยแล้วสิสอยอีก
    จงเอาชนะในความยาก มิฉะนั้นความยากจะชนะท่าน

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    หืยย ปุ้ยเอ๊ยย สิ่นหมี่แม่ต่ำให้ นุ่งได้แปดมื้อแล้วกะบ่ฮู้จักซักเนาะ จนเหม็น แม่นบ่หนุ่มบ้านดอน อิ อิ

ซางวาแท่ะ หาว่าบ่ซักสิ่นพะนะ เขาบ่นุ่งสิ่นย่ะ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    สาวปุ้ยบ่นุ่งสิ่นเด้อครับโปรดทราบ

สาวปุ้ยนุ่งแต่...........อิอิอิ
    บ่อยากเว่า
    ::)

นกขมิ้นน้อย
    Guest

สอยสอยนกขมิ้นหัดสอย
    นกขมิ้นบินข่วมบ้านมหา
    เหลียวไปเหลียวมา อ้ายหนุ่มกะสอย อ้ายทิดศรีกะสอย
    นกขมิ้นน้อยกะอยากถามเบิ่งว่า อันที่สอยนั่นมันตกหือยังอ้าย

อย่าสิสอยหลายเด้อ นกนั่น สอยบ่ได้ดอกบินหนีก่อน
    ให้ไปสอยอย่างอื่นแหน่อ้าย โตอย่างเซ่น

สอยสอยพี่น้องฟังสอย
    ความแม่ลูกอ่อนออกลูกยามดึก
    อ้ายหนุ่มกลอกเหล้าไส่ปากจักอึ๊ก
    แล้วกะคึกคึดอยากกินน้องควายซั่นตั่วละ
    ส่ำนี้กะว่าสอย

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    บ่นุ่งหย๋างงงงงละหนุ่มบ้านดอน ถ้า.......นุ่งเฉพาะ จ-ศ
    ส- ท อยู่บ้านบ่ต้องนุ่งเพราะต้องการพักผ่อนตากอากาศ ซั่นแหล่ว 55555
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

อั่นน้องควายบ่อยากปานได๋ดอก
    อยากแนกะแต่น้องเมียนั่นหละหวา

::)::)

สาวแม่ใหญ่ปุ้ยวิธีลดค่าไฟเจ้าให้ยืมใช้แนเด้อ 555555555555555

หนุ่ย เมืองแพ
    Guest
    โอ้.....มักมักหลายแม่นพวกเจ้าพากันคิดได่เนาะ เก่งๆๆๆๆๆๆๆ
    เอามมาอีกหลายๆๆเด้อครับ

หนุ่ย เมืองแพ
    Guest
    อีกรอบครับ สอยลามก...
    สอย สอย คุยสาวบ่ได่.......เสียทีแม่ซิด่า
    ให่อ้าย.......ซะหล่าพอเว้าซ่าสู่แม่ฟัง
    นี่กะสอย

Tags for this Thread