หัวข้อ: มาดู..ซากุระกัน..เทศกาลฮานามิบ้านส้มป่อยปีนี้จ้า..

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    yehh.. ur welcome8).. and..i will be waiting for u sis.. (t..
    มองต่าง..อย่างปลง

บ่าวเคียว
    Guest
    Oha....Oha.....Ohayo..........ดอกกะเจียวบ้านเฮาตั้วนี่

น้ำตาล
    Guest
    พี่มิค...งามแท้เอื้อย...อยากไปเที่ยวเนาะ..ขอบคุณจ้าสำหรับภาพสวยๆ..นางแบบโตน้อยน่ารักได๋ไน้อนิ...:g:g

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    งามๆๆช่วงนี้ ดอกไม้กะลำลัง ออกดอกเนาะ

งามจังเลย...อยากไปแล่นเล่นตอนเช้า ๆ ....ว่าแล้วไปแล่นก่อน .... 8)::)

soom
    Guest

รอบยิ้มพิมใจ

อยู่ใกล้ๆเฮือนผมกะมีบุญเบิ่งดอกซากุระซุปีคือกันครับ เขาปลูกตามสองฝั่งคลองคนมาเที่ยวบักหลายๆเลย...อือ...ว่าแต่เฮือนคุณ SOMPOi อยู่เมืองได๋ละครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    อยู่ฮิราสึกะ จ้า ยินดีที่ได่รู้จักค่ะ มาเที่ยวทางนิจักเทือแน่ะเด้อ ช่วงนิมีงานเทศกาลอาหารไทยอยู่โตเกียวตั้วะจ้า ได่ไปนำเพิ่นบ่อน้อ บ้านส้มป่อยฝนตกสองมื้อแล่ว บ่ได่ไปไสเลยจ้า

soom
    Guest
    อ้าว!!!...ฮิระสึกะหรือครับบ่ไกลครับขับรถประมาณชั่วโมงก็ฮอดแล้ว เว้าพื้นบ่อนเคยไป(เมากับหมู่อยู่ดู๋ๆ)อ่ะครับ อันนี้แม่นเพราะว่ามีหมู่คู่เพื่อนพี่น้องชาวลาวอพยพฮักแพงกันอยู่ทางพู้หลายครับ(คนลาวทางฮิระสึกะผมฮู่จักเกือบจะทุกคน) งานอาหารไทยบ้านเฮาบ่ทันเคยไปจักเทือครับเพราะยากเวียกทางบริษัท แม้แต่ GOLDEN WEEK วั่งกี้กะบ่ได้พักนำเขาพักแต่วันเสาร์ - อาทิตย์เท่านั้น มื้อหน้าซิไปซอกหาคุณ SOMPOi ทางฮิระสึกะเด้อครับ ดีใจครับที่มีคนทางบ้านเฮามาอยู่ทางพื่กับเป็นสมาชิก web เดียวกัน:)

บล็อก
    23
    จ้า มาโลดจ้า สิพาไปแนะนำคนไทยให้ฮู้จักจ้า มาเด้อค่ะ พี่น้องกันเนาะ ฮ่าได่พากันไปเยี่ยมยามพี่น้องทางไทยเนาะจ้า.มาๆๆเด้อ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ baknatt
    ต่อไปก็มาปีนฟูจิบ้านปมน่ะ อิอิ เดือนแปด ปีกลายเกือบหนาวตาย
    มีทั้งหมอกจัด ลมแรง แต่ก็ดีไปทันพระอาทิตย์ขึ้นพอดี มาเด้อๆๆ