หัวข้อ: ขอยุติบทบาท Boss(บอส) วมต.เว็บมาสเตอร์ ตั้งแต่บัดนี้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ นวรัตน์
    ได้ครับบอส เอ้ย ได้ครับอ้ายบ่าว ::)

ภารโรงกะภารโรงเนาะ

ว่าแต่ อย่าลืมมา เฝ้าโรงเรียนนะคะ ภารโรง
    ::) ::)
    *(๏?ิ_?ิ๏)* เมื่อตะวันนิทรา ฟ้าจะรอพบจันทร์ ฉันจะฝันถึงเธอ *(๏?ิ_?ิ๏)*
    ?W?lcom? T๐ Baanmaha.Com?

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    ด้วยความเคารพและนับถือคือเก่าคือหลังครับอ้ายบ่าว
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย
    สิให้เอิ้นว่าจั้งใด๋ดีน้อบาดนี้ผู้ข้ามาคือหนักใจแทะหละ
    แนวเคยเคารพนับถือกันเนาะ
    สิให้เอิ้นอาว เอิ้นน่าบาวไปจั้งสั้นบ่อฮึ มาเป็นตาหนัก
    ขี้กะเดียมปากโพดดอก เอิ้นผู้ใหญ่บ้านคือเก่านหละเนาะ อิอิ
    จงเอาชนะในความยาก มิฉะนั้นความยากจะชนะท่าน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    ว่าตะสิลาไปไสน้ออออ ว่าตะสิซัง คนเป็นตะซังซั่นแล่ววว
    ซั่นกะขอเอิ้น คุณลุงมหา เด้อจ้า >:d::)
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

รับทราบเจ้าค่ะ...เอิ่นอีหยังกะได้จ้า...ว่าแต่เป็นความต้องการของผู้ให้เอิ่น
    55555...เด็กน้อยยินดีจัดให้...เน๊าะอ้ายบ่าวเน๊าะ...เด็กน้อยชอบเว้ากะ
    อ้ายบ่าวในห้องแซทหรือในห้องกล่องเพลง...เว้าแล่วม่วนดี...วันนี้ได้เว้า
    นิดเดียวเอง...และก็ไม่ได้กินข้าวเที่ยงนำกันเลย...อยากกินขนมครกจังเลย
    55555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ขุนสุราพ่าย

พบปะพูดคุย เอิ่นหยังกะคือเก่าล่ะ ฅนภูไท โอ๊ย คนผุไคเนาะ 555+++

ชื่อนั่น...สำคัญไฉน พ้อขุนฯ ย่ามได่มีแต่เอิ่นใช้คือเก่านั่นหล่ะ :g

เต็มใจให้เอิ่นใช้เด้อน้าบ่าว... ด้วยความเคารพรักคือเก่านั่นหละคร๊าบ

ปล.น้องขุนฯ ดีใจมากและขอขอบคุณสำหรับความเมตตาเอ็นดู

รักน้องขุนฯ เหมือนลูกเหมือนหลาน ขอบคุณมากคร๊าบบบบ เอิ่นหยังกะคือเก่าล่ะ ฅนภูไท โอ๊ย คนผุไคเนาะ 555+++

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ
    โอเชเลยครับ อ้ายบ่าวคนเก่า(แก่) อิอิ

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M
    จ้าอ้ายบ่าว.....รับทราบจ้า....
    .....โลกหมุนไป ใจอยู่กับเสียงเพลง ชีวิตฉันคืออิสระ I am what I am.....

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวเม้า
    ผุใด๋ พาเอิ้นหึ บ่ไหวเลยเนาะครับบบ (t(t(t(t(t

Tags for this Thread