หัวข้อ: ถึงน้องๆผู้ดูแลบอร์ดทุกท่าน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่

ถึงน้องๆผู้ดูแลบอร์ดทุกท่าน

ด้วยเวบไซต์บ้านมหาเฮา ได้ก่อตั้งขึ้นมา เป็นเวลากว่า 3 ปีแล้ว โดยถือเป็นเวบเปิดให้แฟนเพลงมีส่วนร่วม และแต่งตั้งทีมงานขึ้นมา เพื่อนําเสนอเรื่องราวต่างๆให้หลากหลาย ผลที่ได้ก็คือเวบเฮาเจริญ รุ่งเรือง ได้รับความนิยมเป็นลําดับ ทั้งนี้ทีมงานเวบมาสเตอร์ตระหนักดีถึงความตั้งใจ และมองเห็นความสําคัญของผู้ดูแลบอร์ดทุกท่าน ถ้าบ่อได้พวกท่านมาช่วยกันสร้างสรรค์ผลงานต่างๆ ก็คงสิบ่อมีวันนี้ ซึ่งช่วงหลังมานี้ ผู้ดูแลบอร์ดเฮาก็มีภาระหน้าที่หลากหลาย ซึ่งบางท่านก็มีงานประจํา เช่นเดียวกับทีมงาน เวบมาสเตอร์เอง บ่อว่าสิเป็นบ่าวคนเดิม ซึ่งก็ติดภาระกิจ บางครั้งแทบสิบ่อมีเวลา พูดคุย หรือทักทายกับพี่ๆ น้องๆ ก็ต้องขออภัยมา ณ.โอกาสนี้ด้วย ทางตัวผมเองกับพี่บ่าวคนเดิมก็เข้าใจในจุดนี้ ถึงแม้ผู้ดูแลบอร์ดบางท่านอาจสิติดธุระ หรือมีเหตุผล จําเป็นส่วนตัวก็ตาม ถ้ามีเวลาก็เข้ามาม่วนชื่นกันตามอัตภาพ //อีกอย่างเจตนาของผู้จัดทําคืออยากให้สมาชิก ผู้ดูแลบอร์ดสามัคคีกัน รักกันฉันพี่น้อง (ความสัมพันธ์รักกันแบบพี่ๆน้องมันสิยืนยาว) รู้จักให้อภัยซึ่งกันและกัน ในฐานะที่บ่าวเซียงน้อย บ่าวคนเดิม ซึ่งก็อาวุโสอยู่ในนี้ ขอบอกว่า สมาชิกท่านใด มีปัญหาคาใจ หรืออยากสิให้แก้ไข ปรับปรุง แบบได๋ หรือสิแนะนําต่างๆนาๆ ไม่ว่าจะเป็นเรื่องในบ้านมหา หรือเรื่องส่วนตัว ก็สามารถปรึกษาได้โดยตรงที่บ่าวคนเดิมหรือบ่าวเซียงน้อย ไม่ว่าจะเป็นทางพีเอ็ม หรือทางโทรศัพท์ ยินดีให้คําแนะนําและปรึกษา ตลอด 24 ชั่วโมง ครับผ๊ม
    ///จากใจจริง บ่าวคนเดิม,บ่าวเซียงน้อย

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    โอ้ยอ้ายเอ้ย..ปัญหาที่หนักหนาสาหัสกะสมาชิกแอบมักแอบฮักกันซั่นแหล่ว...(โดยที่บ่แมนความสัมพันธ์รักกันแบบพี่ๆน้องๆ)...เอิ๊กส์ๆๆ...หนีดอกข่อย..ย่านถืกพระบาท...

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    รักกันฉันพี่น้อง (ความสัมพันธ์รักกันแบบพี่ๆน้องมันสิยืนยาว) :g

ปัญหา ส่วนโตของน้อง กะคือแอบฮัก เจ๊ปุ้ย นี่หล่ะ ...อิอิ.. จักจิแก้ไข จั่งได๋

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    น้องตุ๊กอย่า้ว่าแบบนั้นเด้อ เอื้อยยิ่งใจอ่อนง่ายอยู่ 55555 เดี๋ยวหอมซ่ะเลยนิ่ อิ อิ

ฮักแล้ว ฮักเลย เฮ็ดจังใด๋ดีอ้ายเซียง...มาดื้อแท้หัวใจหนี่กะดาย..บอกไว้กะบ่ฟัง พะนะ::)
    ตลกจ้าอ้าย บ่มีหยังดอกจ้า...เรื่องเวบกะดีอยู่จ้าอ้าย เรื่องปัญหาหัวใจกะบ่มีหยังแปนจ่างป่างจ้า..
    ฮักกันคือพี่ คือน้องอิหลีจ้า...ฮักทุกคนหละจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    รับทราบและจะถือปฏิบัติครั๊บผ๊ม

เบิ่งแหน่อ้ายหล่อนะ ว่าสิหลอยมาฮักยุ รับทราบปฎิบัติตามนำเฉย...55++
    ติ๋มกะว่าเจ้าของได้โอกาสเนาะ เห็นกิ๊กเจ้าขาดไป2 โอ้ยย..หน่ายเจ้าแฮงกะยังว่า...หึ๋ยยย...นอนแต่เว็นดอกมื้อแลง..ซัง

อยากแก้ไขปรับปรุงเจ้าของแฮ้งแฮงแมะอ้ายเซียง..บ่ค่อยว่าง(จีบสาว)คือแต่ก่อน...เฮ้ออออ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ดีใจครับ ที่เห็นทีมงาน รัก สามัคคีกัน ชาวอิสานบ้านเฮา บ่อว่าสิอยู่ม่องได๋ก็ฮักกัน แพงกันคือเก่าฮั่นละครับ.. น้องๆมีหยังก็ปรึกษาพวกอ้ายได้ตลอดเด้อครับ ปรึกษาได้ทุกเรื่องยกเว้นเรื่องเงิน อิอิๆๆ