หัวข้อ: สต๊าฟผู้ดูแลบอร์ดและเจ้าหน้าที่บ้านมหาทุกท่านเชิญมารายงานตัวแหน่ครับ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่

สต๊าฟผู้ดูแลบอร์ดและเจ้าหน้าที่บ้านมหาทุกท่านเชิญมารายงานตัวแหน่ครับ

ด้วยบ้านมหาเฮาช่วงหลังมานี้ได้มีเจ้าหน้าที่ ผู้ดูแลบอร์ด หรือผู้ช่วยฯลฯที่ได้แต่งตั้งให้ดูแลบอร์ดนั้นๆ ได้ห่างหายไปบ้างไม่ว่าจะเป็นด้วยเหตุผล หน้าที่การงาน หรือเหตุผลใดก็ตาม ทางบ่าวคนเดิมบ่าวเซียงน้อย จึงอยากจะทราบว่า มีใครที่ยังอยู่บ้าง ฉะนั้นแล้วทีมงานผู้ได๋เข้ามาอ่านเจอกระทู้นี้ ก็ขอเสียงแหน่เด้อครับ สิได้รู้ว่าท่านยังอยู่ หมายเหตุ ในการเช็คยอดครั้งนี้บ่อมีผลหยังดอกครับ เพียงแต่อยากรู้ว่าพี่ๆน้องๆมีไผ๋ยังอยู่ แค่นั้นครับผม ขอบคุณเป็นอย่างสูงครับ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    มารายงานโตครับ บ่าวคนเดิม ยังอยู่คือเก่าเด้อ 8)

ฮิ้วววววววว...ฟ้าวมาก่อนหมู่ พวมสิกลางปีสิแจกโบนัสตี้อ้าย...มาก่อนหมู่ได้หลายกว่าหมู่เด้อ
    บ่หนีไปไสดอกอ้าย ยังวนเวียนอยู่นำหมู่นี่หละ...บางมื้อกะเข้าหน่อย บางมื้อกะเข้าหลายแล้วแต่อารมณ์จ้า..อิอิ...เข้าบ้านมหาเด้อ อย่าคึดแนวอื่น::)
    บ่ดอกอ้ายแล้วแต่ความยากง่ายหละจ้า...แต่กะมาทุกมื้อหละ คั่นหยุดงานกะอยู่โดน คั่นยากกะมาบึดเดียวหละอ้าย..

อ้าว...ว่าแม่นเจ้าของมาก่อนหมู่ บ่แม่นตั๊วหนี่...อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

โฮ ฮี้ โฮ ๆ แล้วก็ๆ ฮี้ว หนูซิง ตาสวด มาค่ะ
    กรี๊ดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เซียงๆยายมาแล้วจุ๊บๆจั๊กบาดแหน่ ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    โอ้วววว...เย่..เย้...เย๋...มาแร๊ววว...จ้า..ไปไสบ่ม้มดอกเด้อพี่น้องเอ้ย...หัวใจข่อยอยู่ในบ้านมหา..จำเป็นที่สิต้องมาเบิ่งมาแงงอยู่ตลอดเวลาซั่นแหล่ว...อิอิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    บ่าวหล่อร้อยเมตร กะตามมาติดๆ ครับ แหม่นบ่ได้ทำหน้าที่ หรือตั้งกระทู้ กะนั่งเฝ้าบร์อด ฮอด ตี 2 เกือบสุมื่อคับ นอนเดิ่กจนจ่อยกะย่อนบ้านมหานี่หละ (บุ๋ยๆโยนควมผิด ที่แท้ นักกิ๊ก ออนเอ็ม)

เอาเป็นหว่ารับหน้าที่เป็น รปภ.ให้ฮอด ตี 2 ครั๊บผ๊ม

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    อะแฮมมม! มาแล้ว คายากไปขายข้าวนาปรังอยู่พี่น้อง พอได้ใช้ค่าหนี้ ธกส.เพิ่น อิ อิ อิ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ต้นข้าว
    :)

ยังมีชีวิตอยู่ ...เอ้ยยยยังอยู่จ้า

ช่วงนี้งานยุ่งสุด ๆ ในรอบปี แต่กะแวะมาเรื่อยๆจ้า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ก็มาเรื่อยๆคะอ้ายเซียงเหมือนรถขายน้ำปลาตราหน่อไม้ 3 ขวดสิบบาท อิ อิ

ยังเมาอยู่ครับท่าน พร้อมเทิงคิดฮอดชุคนคือเก่ามาวววววววววววววววว