หัวข้อ: เพิ่มลูกเล่นเอาใจแฟน hi7 ไม่หยุด...

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

เรื่องฮิตน่าอ่าน เพิ่มลูกเล่นเอาใจแฟน hi7 ไม่หยุด...

หลังจากเปิดให้บริการ hi7 มาระยะหนึ่งก็ได้รับการตอบรับจากสมาชิก
    ด้วยดีพอสมควร...และทีมงานก็พยายามจะยัดเยียด เอ้ยเพิ่มลูกเล่น
    ให้เรื่อยๆ ตามเวลาอำนวย วันนี้จะมาแนะนำลูกเล่นใหม่....
    ประกอบด้วย วีดีโอส่วนตัว เรดิโอออนไลน์ และกล่องขอเพลง

ส่วนการปรับแต่ง hi7 ติดตามอ่านได้ที่ อ.เม้า ที่กระทู้นี้เลยครับ การปรับแต่ง hi7
    สมาชิกที่ตกแต่งไปบางส่วน นำมาโชว์ก็ติดตามได้ที่นี่ครับ มาเบิ่งบ้านของสมาชิกแต่หละท่านใน Hi7 กันพี่น้อง

เพิ่มลูกเล่นเอาใจแฟน hi7 ไม่หยุด...
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    ขอบคุณครับ ที่ผมเฮ็ดบ่เป็น ::)

เด็กน้อยยังทำวีดีส่วนตัวบ่เป็นซื่อตั้วไม่เป็นซื่อตั้วไม่งั้นพี่น้องสิได้ดูวีดีโอแจ่มเลยนะ...ต้องหาวันว่าง ๆๆ ถามอ้ายปอบ และอ้ายเม้าก่อนจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา
    มันส์ดีคือกันเด้ละน๊อ ขอบคุณหลายๆเด้อจ้า

บ่ฮู้มีไผเป็นคือติ๋มบ่...เวลาสิเข้าไปตอบบ้านไฮ7ของพี่ๆน้องๆ เข้าไปแล้วหาทางออกบ่ได้แหม๋....
    มีทางเดียวคือปิด...แล้วเปิดใหม่...เป็นมา2มื้อแล้ว...ติ๋มบ่ฮู้ว่าเป็นนำอิหยัง...มีไผเป็นคือติ๋มบ่หน่อ...
    เป็นนำลูกเล่น...ที่อ้ายหามาใส่บ่หนี่555++

หล่อๆข้างบนนั่น...มิดคักเนาะเพิ่น...เฮ็ดบ่เป็นจนเซาเล่นตี้อ้าย...ใส่แว่นกันแดดแล้วห้ามหย่างตกส่างเด้อนั่น5555++

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ทางโคราชปกติยุจ้าพี่ติ๋ม สงสัยเครืองทางเดนมากร์สิเคียดว่าเจ้าของบ่มาเล่นดนละม้างง เลยประท้วง 555+ ..

ฮ่วย..ซ่างว่าแท้ สงสัยซุมอยู่เมืองนอกป่วงโพดบ้อ...คอมฯเลยประท้วง...
    พี่มิคมาซ่อยยืนยันแหน่หนี่ว่าคอมฯเจ้ากะป่วง โอ๊ะ...เป็นคือกัน เข้าบ้านไผแล้วออกบ่ได้...
    คั่นเข้าบ้านผู้บ่าวแล้วออกบ่ได้บ่จ่มจักคำตั๊ว...เข้าบ้านคุณยายหนูนั่นตี้อยากฟ้าวออกแฮง...คั่นอยู่ย่านได้ยาดกิ๊กเลาหั่นน้า5555+++

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ติ๋ม /คั่นเข้าบ้านผู้บ่าวแล้วออกบ่ได้บ่จ่มจักคำตั๊ว...เข ้าบ้านคุณยายหนูนั่นตี้อยากฟ้าวออกแฮง...คั่นอยู่ย่า นได้ยาดกิ๊กเลาหั่นน้า5555+
    -----------------------
    :g:g น่านๆ ไล่คุบเอาโลดตั๊วหล่าเป็นตาคุบง่ายเนาะ ระวังเผิ่นสิโตนออกป่องเอี้ยมแหน่หละ

Tags for this Thread