หัวข้อ: ทางเลือกใหม่สำหรับคนที่ไม่มีแฮนด์ฟรี

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ ทางเลือกใหม่สำหรับคนที่ไม่มีแฮนด์ฟรี

จับหละเด้อครับสำหรับผู้ที่ยังโทรศัพท์ขับรถไปนำ
    ถ้าจำเป็นจริงๆกะต้องใช้อุปกรณ์เสริมเด้อครับ
    บ่ว่าสิเป็นสายหูฟัง หรือ บรูทูธ กะได้ครับ
    ถ้าบ่มีเงินชื้ออิหลี หนุ่มบ้านดอนขอแนะนำเด้อครับ
    หนังยางเส้นเดียวพอครับ คงสิหาชื้อกันได้เนาะครับ

ดังรูปครับ ทางเลือกใหม่สำหรับคนไม่มีตังค์

ทางเลือกใหม่สำหรับคนที่ไม่มีแฮนด์ฟรี

ทางเลือกใหม่สำหรับคนที่ไม่มีแฮนด์ฟรี

::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ โด้ไดอารี่
    บ่มีตังค์ เอาผ้าขาวม้า ผูกแทนไ้้ด้บ่ครับ ตำรวจจับเบ๊าะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ขุนสุราพ่าย

พบปะพูดคุย โอ๊ยหนอ.... งึดหลาย

ซื้อสาีแฮนด์ฟรี บ่แพงดอกเก็บเงินคราวเดียว อย่าสิเฮ็ดเป็นฮ้ายหลายเถาะเว่ย
    อยากอายรถคันข้างๆ บาดติดไฟแดงสั่นดอกหว้า กรุงเทพไฟแดงปล่อยไวแหน่กะไค 555+++ :g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    เฮ็ดแนวนี้สิมีคนเฮ็ดนำหลายยุดอกครับ
    มันประหยัดดี

::)::)::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ขุนสุราพ่าย

พบปะพูดคุย คนเฮ็ดนำต้องแม่นอ้ายนพแท้ๆ ... 55++

แม่นอยู่ดอกจ้าอ้ายนพ ...ภู่ว่าคือสิแม่นอ้ายนพล่ะตี้คนต่อไป อิอิ ::)

เฮ็ดแล้วหล่าก่อนหมู่เลย
    อิอิอิ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    หบับหนุนๆ ดีคักลูกหล่าดาวบ้านดอน พอเพียงสุดยอดยายพวมฮ่อยยาง มื่ออื่นสิลดกระจกลงโชว์ลีลา ฮัลโหลๆๆ เท่ห์บ่หยอก ::)
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"