หัวข้อ: ขอบคุณ....แรงใจ(แม้ไม่ได้เห็นหน้า)

ซ่างบ่ฮู้ สายตาหา มีแววไม่
    น้องของอ้าย เป็นฮอดมิส บ้านมหา
    เป็นขวัญใจ ของหนุ่มน้อยหนุ่มใหญ่ กระทั่งวัยชรา
    มาซ่างกล้า ถิ่มน้องหล่า ได้ลงคอ....

มักม๋องนี่ น้า อิอิ มักคัก ขนาดดดดด ไผน้อ....ไผน้อ.....ไผน้อ.......ไผ........น้อ...... ............

ไกรทอง
    Guest
    ไผน่ช่างมากล้า เฮ็ดให้น้องหล้าคนนี้เสียใจ อยากรุเด้เพิ่นเอาหยังเฮ็ดใจ

คือเฮ็ดน้องได่ปานนี้น่

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ไกรทอง
    ไผน่ช่างมากล้า เฮ็ดให้น้องหล้าคนนี้เสียใจ อยากรุเด้เพิ่นเอาหยังเฮ็ดใจ

คือเฮ็ดน้องได่ปานนี้น่
    ผู้ใด่เนาะ คือกล้าแท้ๆ บ่หลูโตนเลยเนาะ ว่าบ่
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    บ่ลืมสัญญา:)

Super Moderator สัญลักษณ์ของ หมูน้อย
    บล็อก
    17
    น้องสาวจ๋า..พี่หมูน้อยแวะมาเยี่ยม
    เป๋นหยังน้อน้องสาว...เพื่อนรัก
    น้องสาวเฮา..เป็นหยังคือมาซงนิน้อมื้อนี้
    เข้ามาอ่านแล้วน้ำตาสิไหลนำ....

หมูหวานพี่หมูน้อยมีรูปคนเป็นตาฮักมาฝากเด้อน้องสาว
    ยิ้มให้พี่สาวแหน่.....

"รัก" และ "กำลังใจ" ฉันมีไว้เพื่อแบ่งปัน

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    พี่หมูน้อย คิดฮอดจังเลย สำบายดีบ่ค่ะ
    ป้าดๆๆ รูปใครคือตาฮักแท้เนาะ ::)::)
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    บล็อก
    6

พบปะพูดคุย งง คือกันละครับเพื่อนรัก

งง คือกันละครับเพื่อนรัก กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวโรงงาน งง คือกันละครับเพื่อนรัก
    น้องสาวจ๋า..พี่หมูน้อยแวะมาเยี่ยม
    เป๋นหยังน้อน้องสาว...เพื่อนรัก
    น้องสาวเฮา..เป็นหยังคือมาซงนิน้อมื้อนี้
    เข้ามาอ่านแล้วน้ำตาสิไหลนำ....

หมูหวานพี่หมูน้อยมีรูปคนเป็นตาฮักมาฝากเด้อน้องสาว
    ยิ้มให้พี่สาวแหน่.....

งง คือกันละครับเพื่อนรัก

เพื่อนรักครับ เราก็บ่รู้คือกันนะครับ
    บอกได้คำเดียวว่า งองู 2 ตัวครับ (งง)
    งง คือกันละครับเพื่อนรัก

Super Moderator สัญลักษณ์ของ หมูน้อย
    บล็อก
    17
    คิดถึงน้องสาวผู้น่ารัก
    คิดถึงนักอยากทักทาย
    คิดถึงเสมอบอกเธอให้รู้ไว้
    คิดถึงมากมายยามไกลห่างกัน

พี่สาวกะคิดฮอดน้องสาวคือกันจ้า..พี่สาวสบายดี
    แต่บ่สบายใจเพราะคิดฮอดน้องสาวนิละ
    ......รูปคนตาฮักนั้นกะน้องสาวพี่หมูน้อยนิละจ้า
    แต่ตอนนี้รู้สึกว่า..สิบ่น่ารักแล้วละเพราะดื้อโพด...อิอิอิอิอิ

เพื่อนรักครับ เราก็บ่รู้คือกันนะครับ
    บอกได้คำเดียวว่า งองู 2 ตัวครับ (งง)

เอ้าเพือนรักเข้ามาพร้อมกันเลย.......555555
    บ่สบายดีขึ้นยังเพื่อนรัก....เจนแวะมาจอบน้องสาวสั้นดอกหว่า
    "รัก" และ "กำลังใจ" ฉันมีไว้เพื่อแบ่งปัน

บล็อก
    6

พบปะพูดคุย เกือบไปแล้วเนาะมื้อนี้

เกือบไปแล้วเนาะมื้อนี้ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวโรงงาน เกือบไปแล้วเนาะมื้อนี้
    คิดถึงน้องสาวผู้น่ารัก
    คิดถึงนักอยากทักทาย
    คิดถึงเสมอบอกเธอให้รู้ไว้
    คิดถึงมากมายยามไกลห่างกัน

พี่สาวกะคิดฮอดน้องสาวคือกันจ้า..พี่สาวสบายดี
    แต่บ่สบายใจเพราะคิดฮอดน้องสาวนิละ
    ......รูปคนตาฮักนั้นกะน้องสาวพี่หมูน้อยนิละจ้า
    แต่ตอนนี้รู้สึกว่า..สิบ่น่ารักแล้วละเพราะดื้อโพด...อิอิอิอิอิ

เอ้าเพือนรักเข้ามาพร้อมกันเลย.......555555
    บ่สบายดีขึ้นยังเพื่อนรัก....เจนแวะมาจอบน้องสาวสั้นดอกหว่า

5555 เฮากะว่าอยู่ครับ เห็นแต่หลังไว่ไว่นึกว่าไผเนาะ ::)::)

ดีแล้วล่ะที่ศีรษะบ่ชนกัน เอิ๊กๆๆๆ เข้ามาพร้อมกันเนาะ ::)::)

บล็อก
    17
    เพื่อนรักมื้อนี้เฮาสองคนสิมาป่วนกระทู้น้องสาวเฮาแม่นบ่
    ...มาๆๆๆมาร่วมมือกันป่วนกระทู้ให้น้องสาวได้ยิ้มหวานๆๆนิน๊า
    .......คือหลับดึกแท่ละเพื่อนรัก...เพื่อนรักเจนว่าเมื้อกี้ไผ๋บ่รู้
    ..ย่านเยียบเท้าเจนแม๋...สงสัยสิแม่นเพื่อนรักแน่ๆๆเลย
    ......น้องสาวคือสิจาม..ยุเนาะมีคนคิดฮอดพร้อมกันสองคนเลย