หัวข้อ: พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วย ใครไม่ได้ฟังจะเสียใจ ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวแพนน้อย

พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วย ใครไม่ได้ฟังจะเสียใจ ครับ

พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วย ใครไม่ได้ฟังจะเสียใจ ครับ

[wma]http://www.file2go.com/mrun.php?me=20256s3[/wma]

ผมฟังแล้วฟังอีกครับมีอีกหลายอันอยู่ครับผม หลวงปู่บอกวาแจกเป็นธรรมทานเด้อ

ผมกะเลยเอามาโพส อิอิ

ธรรมะสาธุ...::) ได้หัวเราะย่อน...ฟังคักๆเสียงคล้ายๆอ้ายหล่อร้อยเมตรเนาะ..มาฟังเบิ่งเด้อปิ๊ก::)
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    สาธุนำหลายๆ เด้อ บ่าวแพนน้อย ...
    หลวงปู่เพิ่นสอนหว่า แฮ่งเฒ่าแฮ่งเว้ายาก ;d

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    เครื่องข้อยคือฟังบ่ได้นอบาดนี้ อ่านเอาที่อาวคนเดิมเลาโพสต์นั้นหละ อิ อิ ไคแหน่ข้อยบ่ทันเถ่า เลยบ่เว้ายากเนาะอาวเนาะ เหอ ๆ ๆ
    วรรณคดีล้ำลำนำเอื้อนเอ่ย เขยภาษาพากษ์เว้าลาวพื้นกล่าวไกล

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    แมนๆๆ...เข้าท่าอีหลีไผหยาบไผมึนมาฟังแหน่เด้อ...
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวแพนน้อย
    มีอีกอยู๋ครับเดวผมสิเอามาลงเลื้อยๆๆเด้อครับผม ก็ขอขอบพระคุณทุกท่านที่เข้ามาฟ้งเด้อครับรับรองบ่น้ำตาแตกกะเจ็บท้องย้อนเด้ ครับ อิอิ ::)::)::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮาๆๆ..ยายๆๆ..พุทโธๆๆ..อยู่เฮือนบ่อน้อ..พะนะ..ฮ่าๆๆๆ:g
    มองต่าง..อย่างปลง

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    พุทโธๆๆมิก ป๊ะๆคาราโอเละเนาะมื่อแลง::)หลวงปู่หล่อมาเทศน์เรื่องครู ::)::)คือเข่าตัวจะของแฮงแถ้น้อ..ไปเทศน์ให้ตะหรวด ทหารนำแหน่เด้อค่ะหลวงพ่อ สาธุ..ไปดอกย่านบาป ไคดอกพระเลามีมุข (พระรุ่นใหม่ ) น่าฟังหลวงพ่อเลาเทศน์ป๊กๆ ดีๆหามาอีกแหน่ ขอบคุณจขกท.เด้อจ้า
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

Moderators สัญลักษณ์ของ บ่าวตั้ม
    บล็อก
    2

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ Re: พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วย ใครไม่ได้ฟังจะเสียใจ ครับ

ม่วนหลายครับ ได้ความรู้นำเด้อ:gRe: พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วย ใครไม่ได้ฟังจะเสียใจ ครับ

สาวขี้ฮ้าง
    Guest

Re: พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วย ใครไม่ได้ฟังจะเสียใจ ครับ

บ่าวแพนน้อย อยากเอาไปให้แม่ฟังนำ เฮ็ดจั่งได๋นี้ หรือว่าไปซื้อเทปเอา ก๊อปนี้ได้บ่

Tags for this Thread