หัวข้อ: พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วยครับ ตอน 2 ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวแพนน้อย

พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วยครับ ตอน 2 ครับ

พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วยครับ ตอน 2 ครับ

[wma]http://www.file2go.com/mrun.php?me=20277s1[/wma]

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    สาธุๆๆๆๆๆ ฟังเทื่อได่กะฮาเที่อนั่นเด้อ ธรรมะหลวงตาเสริมนี่ แม่ใหญ่นุ้ยเด้อเปิดให้ฟังดู้คักตั้งตะกึ้น่ะ บ่าวแพนน้อย::)

สาธุ ๆๆ มื้อเช้านี่โทรไปเว้ากับหลวงพี่อยู่วัดไห้...บาดมาฟังหลวงปู่นี่ได้หัวเราะ..สาแม่นคักน้ำตาแตกเลย หัวเราะหลาย....
    เอามาลงให้ฟังอีกแหน่เด้อจ้า...คึดฮอดแม่เลยข่อย...ไผสิจ่ม จ่มไปโลดผู้ข่ากะยังสิส่งเงินให้แม่อยู่แบบนี่หละ....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

obiyofiN
    Guest
    ขออีกแน่เด้อคับ มักแฮ้งๆๆๆๆๆๆ คับอยากฟังอีกเด้ออ้าย:g:g:g:g

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนโก้

Re: พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วยครับ ตอน 2 ครับ

สาธุเด้อ...ให้ได้บุญหลายๆ เด้ออ้าย

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197

Re: พระธรรมเทศนา ฮาน้ำตาแตกน้ำตาแตน โดย หลวงปู่เสริม วัดป่าสวนกล้วยครับ ตอน 2 ครับ

สาธุ เด้อจ้า ขอบคุณมากนะคะที่มอบสิ่งที่ดีๆ ให้แก่กันจ้า

อิสระ เสรี เสมอภาค

Tags for this Thread