หัวข้อ: คาถา พาผู้หญิง(อิอิ)เอามาฝากอ้ายบ้านมหา

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกน้ำชี

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ คาถา พาผู้หญิง(อิอิ)เอามาฝากอ้ายบ้านมหา

คาถา พาผู้หญิง

พามามะมัง รัตตะมักกะมานิ

นะอินัง จังงัง มาตาปิ คาถารักขัง

มามะจังงัง มารักขัง มารักข้า นะปัจจะโย โหตุ

.................................................

ภาวนาคาถานี้ ก็จะทรงอิทธานุภาพ ดลใจให้มาโดยง่ายดาย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวตี๋ คนหล่อฝั่งซี
    สมัยนี้ว่าตะมีรถมีเงิน บ่หาตะท่องคาถาดอกคะรับ เฮ้อผมทุกขนาดนี่เฮ็ดจังได๋จังสิได้ อิอิอิอิ

มาง่ายขนาดนั้นเลยเบาะคับ สิได้ไปหาท่องยามไปหย่างตลาดนัดลองเบิ่งเนาะ อิอิ::):g:g
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ว่าแต่ผมจินำไปใช้กับไผดีละครับ ::)

ผมมีผุสาวหลายแล้วละครับ บ่ได้ใช้แล้วครับ พอๆๆๆแล้ว ::)

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    อั่นคาถาที่สำหรับใช้กับผู้เถ่าบ่มีบ่ หรือมีแต่ใช้กับผู้สาว อยากได้ไปท่องใส่แม่ค้าขายปลาแดกอะหนา พอได้ล่อขอปลาแดกเลาแหน่ เหอ ๆ ๆ
    วรรณคดีล้ำลำนำเอื้อนเอ่ย เขยภาษาพากษ์เว้าลาวพื้นกล่าวไกล

Tags for this Thread