หัวข้อ: หาเเหวนหมั้นช่วยผมหน่อย

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ หมอลำเอกชัยคนหล่อ

สว่างใจ หาเเหวนหมั้นช่วยผมหน่อย

สวัสดีครับ คือผมหมายมั่นสาวไว้คนหนึ่ง สวย น่ารัก มาก เเล้วก็ตกลง จะไปขอหมั้นเธอไว้ก่อน เธอก็กรุณาผมว่า ไม่เอาเเหวนเพชร ก็ได้ เเต่อยากได้เป็น

เเหวน เงิน หรือเงินชุบทองคำขาว ก็ได้
    หัวเเหวนเป็นพลอยทับทิมเเท้ๆ สีเลือดนก ประมาณ 2 กะรัต
    ขนาด 49 มม.

ราคาไม่เเพงมาก เน้น รูปเเบบ ดีไซด์ สวยงาม

ใครที่พอรู้เรื่องเเหวน หัวเป็น พลอยทับทิมสีเลือดนก ก็นำรูปมาให้กระผมเลือกหน่อยนะครับ หากว่าผมสมหวัง ท่านก็จะได้บุญ อย่างใหญ่หลวง เลยทีเดียวครับ
    หาเเหวนหมั้นช่วยผมหน่อย
    หาเเหวนหมั้นช่วยผมหน่อย

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ก่อนอื่นต้อง ขอแสดงความยินดีนำบ่าวเอกชัยครับที่มีข่าวดี :g
    ส่วนเรื่องอัญมณีนั่น ผมบ่ถนัดเลยครับ
    มีอยู่กะหลายเม็ด แต่บ่ได้ใช้จักเทื่อ
    ขอให้บ่าวเอกชัยหาได้เร็วๆเด้อครับ ขอเอาใจช่วยครับ

ก่อนอื่นต้องขอแสดงความยินดีนำก่อนเนาะจ้า...ที่มีคู่หมั้นสวยและน่ารัก..
    บ่แม่นผู้เชี่ยวชาญเด้อจ้า แต่มัก...ถ้าเป็นแหวนหัวทับทิมแบบนี่ต้องทองคำอย่างเดียวเด้อจ้า
    เพราะถ้าเป็นทองคำขาว...เบิ่งแล้วเป็นหลอนเลยหละจ้า...(จืดไปจ้า)
    ถ้ามักทองคำขาวต้องคู่กับเพชร...เบิ่งแล้วเพชรกะสิสดใสขึ้นเด้อจ้า....
    แต่ของแบบนี่กะต้องตามใจเจ้าของเป็นหลักหละจ้า...ทางที่ดีกะไปขอเบิ่งอยู่ร้านเพชร ร้านทองโลด...แล้วกะเทียบกันเบิ่งจ้า...
    ขอให้โชคดีจ้าเอกชัย....

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ นิลมณีหยก
    ดีใจนำเด้อจ้าอ้ายหมอลำเอกชัยที่ต่อไปสิบ่ได้อยู่เป็นโสดอีกยามหนาวกะสิบ่หนาวหลาย ขอให้พ้อแหวนหมั้นมาหมั้นผู้สาวเร็วเด้อจ้า ขอให้สุขสมหวังในความรักเด้อ ส่วนเรื่องแหวนกะบ่มีความรู้ดอกให้คนอื่นมาโพสเดี๋ยวพี่น้องเผิ่นกะซ่อยเลือกเองหละวงใด๋งามกะดาย