หัวข้อ: ตั้งกระทู้เพื่อทดสอบระบบและบ่าวเต็มไดอารี่ครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ปีใหม่
    เป็นกำลังใจให้อ้ายเต็ม และดีเจทุกท่านนะค๊า ขอบคุณดีเจที่มามอบความม่วนชื่น ความสุขใจให้กับมิตรรักแฟนเพลงทุกคนนะค๊า :g:g
    ปล. อ้ายเต็มต๋าเสียงอ้ายหวานจร้า มักหลาย ฟังทุกมื้อล่ะจร้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ ไอ้เก่ง คนเลย

ให้กำลังใจเด้อครับ...............................

บ่มีเพลงกะบ่หว่ากันดอกครับ...........................ฟังเพลงอื่นกะได้ครับ.....แต่หว่าบ่มีเบียร์ นี่ตี๊..................ฟังเพลงจั่งได๋........กะบ่ลื่นหูปานได๋ตั๊ว....................อิอิอิ....เว้าเล่นเด้อ.......ม่วนทุกเพลงที่เปิดให้หล่ะหวา........ซักผ้าไปนำฟังเพลงอ้ายไปนำ.......คักอิหลี:g

:g

ท่องคำว่าทำใจ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ miaw
    ขอเป็นแรงใจให้อ้ายเสมอค่ะ รักและคิดถึงค่ะ

น้ำตาล
    Guest
    แวะมาอ่านไดอะรี่พี่ชายจร้า...:g:g

ส.มักม่วน
    Guest
    อ้ายเต็ม นิ่มอ่านไดอารี่แล้ว ขอเพลงเลยเด้ออ้าย ขอเพลงเมียห่าวแหน่ เพลงประจำโตน้องสาวหล่านี่ล่ะจ้า ขอสื่อๆนี่ล่ะ้อ้าย ขอไปกะฟังบ่ได้แต่อยากขอจ้า

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    เล่นจนจ่อยครับ ลืมกินข้าวนั่นน๊าครับ หมูหวานกะเว้าจนปวดแก้ม (ยิ้มหลายนั่นน๊าครับ)555 ::)::)

อ้ายๆๆ อั่น หมูหวาน เล่น หลายคือมีแต่อ้วนขึ้นๆๆ หละ ::)::)

เปิดเพลงม่วนๆให้พี่น้องเพิ่นฟัง กะสิเป็นกำลังใจให้ค่ะ(ฟังบ่ได้กะตามแต่) อิอิ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    หมูหวานเล่นเน็ตแบบใด คือให้อ้วนเนาะ 555 ::)

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ::)กะอ้ายเล่นบ่กินข้าว แต่ว่า หมูหวาน เล่นนะ กินข้าวกะขนม เต็มโต๊ะเลยอ้าย 555+
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หมูหวาน
    ::)กะอ้ายเล่นบ่กินข้าว แต่ว่า หมูหวาน เล่นนะ กินข้าวกะขนม เต็มโต๊ะเลยอ้าย 555+

5555 กะบ่บอกกันเนาะ สิพออ้ายเต็มจ่อยลง จ่อยลงละ::)::)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮัดเช้ย ! ! ! โอ้..บ่มีผุใด๋จ่มหาดั๊วเนี่ย พอว่าละแหม คันดังยิก ๆ ๆ ::)

อ้าว ป๊าดดด กรี๊ดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดด

น้องซายข่อย ๆ ๆ จัดเพลงกะถืกใจหลาย แต่เว่าหน่อยโพด

ไปจัดเพลงอยู่หลังร้านโลด สิลักยาดองกินก่อนน๊า ::)

ขอเพลงแน๊น้องหล่า สิมอบให้สาว ๆ เกษตรสมบูรณ์ซั่นดอก

โอ้... การทำความดี บ่ต้องมีสิ่งตอบแทนดอกครับ

และถึงแม้บ่มีไผเห็น หือว่าบ่มีไผย่องไผชม เฮากะสุขใจแล่วล่ะ

แต่คนอยู่บ้านเลาเก่ง ๆ กะจั่งว่า เล่นเน็ตเก่งคัก

ยามมื่อเซ่ากะเก่ง ๆ ตื่นแต่เซ่า แต่บ่เฮ็ดหยังแมะ ดี๊ ดี กะจั่งว่า ::)

ก่อนตื่น ตากะเหลียวล่อกแล่ก ๆ ไปแต่ทางโต๊ะคอม

เลาฟังเพลงจากดีเจเต็ม เอาซาวเบ้าท์ครอบหู จนหูสิติดกับหัวแล่วล่ะ

เว่าหยังเลากะบ่ได้ยิน อ้ายกะหลอกด่าโลดแหล่ว ดีหลายกะจั่งว่า::)