หัวข้อ: การฆ่าพยาธิโดยไม่ใช้ยา สูตรเด็ดๆพี่น้อง

BIG ASS
    Guest

การฆ่าพยาธิโดยไม่ใช้ยา สูตรเด็ดๆพี่น้อง

เป็นภูมิปัญญามาแต่สมัยโบราณของไทยบ้านเฮานั่นล่ะครับ อันดับแรกต้องหาแหล่งก่อนครับ หม่องนี้น่าจะมีน้อ

การฆ่าพยาธิโดยไม่ใช้ยา สูตรเด็ดๆพี่น้อง

โอ๊ย จั่งแม่นน้อย แต่คงซิพอน้อ

คั้นแฮงๆๆหัวหน้า พยาธิมันจังซิตายพะน่ะ

ปรุงรส ตามมักครับ หมากพริก ข้าวคั่ว น้ำปู น้ำปลา มะนาวบ่อจำเป็นดอกเชิญแซบเด้อ บัดนี้ แนวแก้คาว กะแล้วแต่ไผซิมักแนวได๋เด้อครับ ::)::)::)::)
    ::)::)
    >> การฆ่าพยาธิโดยไม่ใช้ยา สูตรเด็ดๆพี่น้อง <<.
    ::)::)::)::)
    >> การฆ่าพยาธิโดยไม่ใช้ยา สูตรเด็ดๆพี่น้อง <<.

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ลาบไข่มดแดงแมนบ่ค่ะ เป็นตาแซบเนาะ ::)
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boy_ubon
    คือเฮ็ดถูกแนวแท่น้อบาดหนิ....::)

โอ๊ะ สุดยอด..อิอิอิ

แต่เด็กน้อยต้องเอาไปเฮ็ดให้สุกก่อนล่ะจั่งสิกินจ้า...อิอิอิ

เจ๊ปุ้ย...ลาบไข่มดแดงแมนบ่ค่ะ เป็นตาแซบเนาะ

เจ๊จ๋า...ติ๋มว่าบ่แม่นลาบไข่มดแดงใด๋หั่น....ก้อยอิหยังจักอย่าง(ปลา)แล้วใส่มดแดงโตเป็นๆเลยหละจ้า ดิบชัวร์555++
    คึดฮอดเฒ่าพ่ออยู่เฮือน มักกินแบบนี่หละ ห้ามกะบ่ฟัง...คั่นห้ามกะว่า"อายุมาปูนนี่แล้ว เฒ่าก่อนจังตายอยู่ดอกลูก"พะนะ ดื้อคัก...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยร้อยเอ็ด

ความเยือกเย็น เห็นแล้วคึดฮอดบ้านเด้

:g:gอูย!!!ซี้ด!!!!!น้ำลายสอ8)8)c:เป็นตาคุ่ยคัก

BIG ASS
    Guest
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ติ๋ม เปอร์โย
    เจ๊ปุ้ย...ลาบไข่มดแดงแมนบ่ค่ะ เป็นตาแซบเนาะ

เจ๊จ๋า...ติ๋มว่าบ่แม่นลาบไข่มดแดงใด๋หั่น....ก้อยอิหยังจักอย่าง(ปลา)แล้วใส่มดแดงโตเป็นๆเลยหละจ้า ดิบชัวร์555++
    คึดฮอดเฒ่าพ่ออยู่เฮือน มักกินแบบนี่หละ ห้ามกะบ่ฟัง...คั่นห้ามกะว่า"อายุมาปูนนี่แล้ว เฒ่าก่อนจังตายอยู่ดอกลูก"พะนะ ดื้อคัก...

แม่นแล้วครับ ลาบปลาใส่มดแดงครับผม คั้นให้พยาธิวินก่อน แล้วให้มดแดงกัดซ้ำ ตายบ่อเหลือ พ่ะนะ พ่อใหญ่เล่าว่า::)::)::)

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ tersanook
    8)8)มีบักสองซาวนำ ซู๊ดยอดดดดดดดด::)::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    :g ลาบปลา เอา มดแดงมาทำให้ส้ม นี่คือภูมิปัญญาท้องถิ่น
    จริงๆ แต่น่านำไปคั่วอีกครั้งเพื่อให้สุกก่อนเด้อ คงแซบหลาย
    กว่านี้ แต่ถ้าเป็นก้อยไข่มดแดง หนุ่มน้อยเมืองเพชร มักหล๊ายหลาย8)(t:g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    กินนำแนเด้อ มีบักสองซาวนำพะนะ
    เว่ามาแล้วส้มแข่วเด้