หัวข้อ: ต้มโคล้งปลาทอด

สาวต้นอ้อ
    Guest

ต้มโคล้งปลาทอด

มาเด้อค่ะเด้อผู้ดั๋ยมั๊กซดน้ำแกงคล่อง ๆ คอแบบจี๊ดจ๊าด
    เผ็ด หอม ให้สะใจ
    มื้อนี้สาวอ้อเอาเมนูต้มโคล้งปลาทอดมาฝากก่อนไปพักร้อนจ้า

ม้วน ๆ แซป เด้อค่ะเด้อ 8)
    จากมื้อนี้สาวอ้อขอโตไปพักร้อนจั๊ก 2 อาทิตย์เด้อค่ะเด้อ

สุขสันต์วันแม่ชุผู้ชุคนจ้า
    และก็ขอให้ผู้เป็นแม่ทุก ๆคนมีความสุข
    สุขภาพแข็งแรง ปราศจากโรคภัยใข้เจ็บ
    คุณพระคุ้มครองจ้า

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    สาวต้นอ้อ ขอ 1 ชุด ข้าวเปล่าพร้อม อิอิๆๆ เยี่ยมมากครับเมนูนี้ เอาไป 5 ดาว
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

Membership renewed สัญลักษณ์ของ ไม่สวยแต่เร้าใจ
    จั่งซี่แหน่พี่อ้อ กินแล้วบ่ต้องคิดยาก เป็นตาแซบเนาะ ซดน้ำฮ้อน อาการแห่งเย็น ๆ หุ หุ หุ

สุดยอดฝีมืออีกแล้วสาวอ้อ...เอามาส่งแหน่จ้า เฮ็ดหยังกินกะบ่ได้บ่ทนยืน...คั่นนั่งโต๊ะครัวสูงโพด..
    กินแต่อาหารจืดๆลูกสาวเฮ็ดให้กิน เผลอๆไปซื้ออาหารสำเร็จมาสู่กินอีกต่างหาก...เศร้าใจเนาะ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เป็นตาแซบแท้ๆคับ สีสันสวยงามเป็นตากินพร้อม ข้าวจานหนึ่ง ต้มโคล้งถ้วยหนึ่ง ส่ำนี้กะแล้วแลงดอกคับอิอิอิ:g:g:g