หัวข้อ: ดีใจได้เลื่อนขั้น.....

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง

ดีใจได้เลื่อนขั้น.....

วันที่ 28 ก.ค. 51
    มื้อนี้เป็นมื้อที่ดีใจหลายคับพี่น้อง เพราะว่าผมได้เลื่อนขั้นจาก "แฟนเพลงน้องใหม่"
    เป็น "แฟนเพลงประจำ" รอคอยมาโดนแล้ว อยากเป็นแฟนเพลงประจำนำเพิ่นสั่นดอก
    แต่ผมว่าเป็นแฟนเพลงน้องใหม่กะดีคือกันเพราะว่าเฮาสิได้ใหม่อยู่ตลอด อิอิ และกะมีรุ่นพี่เพิ่นเอ็นดู ดูแลอยู่ หรือว่าเป็นแฟนเพลงประจำกะดี เพราะว่าผู้อื่นเพิ่นเห็นกะสิได้เบิ่งออกปุ๊บว่าเฮานี่เหนียวแน่นกับบ้านมหาส่ำได๋ แฟนเพลงน้องใหม่กะเหนียวแน่นคือกันเด้ออย่าฟ้าวแย้ง ถึงแม้ว่าสิบ่มีตำแหน่งแห่งหนอั่นได๋กะยังฮักบ้านมหาคือเก่า เพราะว่าหม่องนี้ให้ความสบายใจ ให้เพื่อนมากมาย และกะเติมเต็มความเป็อีสานในวันที่ห่างไกลบ้านเกิดเมืองนอน คือที่สาวอุดรเพิ่นว่าหละคับ "รักบ้านหลังนี้จังเลย"
    :g:g:g

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา
    ยินดีต้อนรับแฟนเพลงประจำครับ ดีใจนำเด้อ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ดีใจนำเด้อครับที่ได้เลื่อนขั้น

ตอนผมได้เลื่อนขั้นผมบ่อฮู่โตดอกคับว่าได้เลื่อนขั้นตอนได๋

มาเห็นทีหลังกะตื่นเต้นดีใจคือกันคับ

ยินดีกับตำแหน่งแฟนประจำเด้อจ้า...เด็กน้อยคือกันจ้า เวลาที่ได้เลื่อนตำแหน่งจะดีใจและยิ้มเสมอ...ภูมิใจตั้วเฮ็ดให้รักบ้านลุงมหามากขึ้นทุกวัน ๆๆๆ ....ไม่มีวันหยุดที่จะคิดถึงเลยนะ...รักบ้านลุงมหาจังเลย...จุ๊บ ๆๆๆๆ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ยินดีนำครับผม กว่าผมซิได่แฟนเพลงประจำกะใช้เวลาหลายเดือนคือกันครับผม

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

รอบยิ้มพิมใจ

ดีใจด้วยอย่างประจำครับ...

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    ดีใจนำเด้อค้า ไปฉลองตำแหน่งหม่องใด๋ กะเอิ้นแนเด้อ ฮิๆๆๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ดีใจนำหลายๆเด้ออาว ป๊ะไปฉลอง...กะยังว่าคนอยากกินเน๊าะ ::)

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ดีใจนำหลายๆเด้อ (t
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

Membership renewed สัญลักษณ์ของ ไม่สวยแต่เร้าใจ
    ยินดีด้วยค่ะ ที่ได้ตำแหน่ใหม่ คนไกลบ้านเนาะค่ะได้บ้านมหานี่หล่ะเป็นแหล่งพักพิงใจ