หัวข้อ: รายละเอียดการสั่งซื้อ เสื้อที่ระลึก บ้านมหา ดอทคอม

รวงข้าว
    Guest
    จองนำแน่จ้า เอา s ตัวหนึ่ง m ตัวหนึ่ง ฝากให้เสี่ยวนำ เด๋วซิโอนตังค์มื้อนี้แหละจ้า อย่าเมิดป่ะเด้อ

รวงข้าว
    Guest
    โอนเงินไปแล้วเด้อจ้า ถ่ารอรับเสื้ออย่างเดียวจ้า ส่งหลักฐานเรียบร้อยแล้วจ้า ::)

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ได้รับข้อมูลเรียบร้อยแล้วครับ....
    มื้ออื่นจะดำเนินการส่งให้ทันทีครับ
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย
    ขอโทษเถาะครับพ่อผู้ใหญ่ แม่นโตละจักบาทเกาะครับ
    คันแม่นเหลือว่าสิแวะไปเอาสฮอดหม่องพุ้นหละ
    รอให้บันดาเพื่อนสมาชิกเพิ่นจองก่อนว่าสิเอาบัดเหลือพุ้นหละ
    ย่านมันบ่ครบกันหั่นหนา เปิดโอกาสให้บรรดาเพื่อนสมาชิกเอาก่อน
    คันยังเหลือเดี๋ยวผมสิแวะไปเอาเด้อครับ

น้ำบ่ท่วมตั้วหม่องอยู่หม่องเซากะดายเบิ่งข่างทาง ทีวี ได้ยินว่าน้ำท้วม
    แฮ่งย่านบ่มีคนขนของซ่อยอยู่ อิอิ
    จงเอาชนะในความยาก มิฉะนั้นความยากจะชนะท่าน

รวงข้าว
    Guest
    ขอบคุณค่ะ รอรับอย่างใจจดใจจ่อค่ะ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

หน่อยเมรีได้รับแล้วจ้าถ่ายรูปมาให้เบิ่งนำอิอิ

หน่อยเมรีได้รับแล้วจ้าถ่ายรูปมาให้เบิ่งนำอิอิ
    สาวผู้ฮ้ายเมรีจ้า And บ่าวจัย จ้า
    ::)::)::)::) บ่ค่อยเห่อดอกจ้าใส่เลย ::)::)::)::)

ขอบคุณหลายค่ะหน่อยได้รับแล้ว 3 ตัว L 1- S 2 เรียบร้อยแล้วค่ะ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    คือบ่สั่งมาให้จักโตแน่ เฮาบ่ทันได้ยุ .....

รวงข้าว
    Guest
    รวงข้าวได้รับแล้วจ้าเมื่อเซ้าวันเสาร์ที่ผ่านมา ขอบคุณมากค่ะ แต่บ่ได้ใส่มาอวด ย้านมันเก่า อยู่ในถุงคือเก่า ::)

ได้รับเสื้อแล้วเด้อคับอ้ายบ่าว :g:g
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    เรียนผู้มีอุปการะคุณ

//หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    //ขอโทษที่คิดถึง...เด็กดื้อ
    //เฒ่าจังไร
    //เต็มใจให้เธอ
    //ดีเจปอ บ้านมหา
    ดำเนินการส่งให้เรียบร้อยแล้วเด้อ....ตั้งหน้าตั้งตารอรับได้เลย

Tags for this Thread