หัวข้อ: อ่อมเขียด มาใหม่ครับ (Resize Picture)

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ครูโนช

อ่อมเขียด มาใหม่ครับ (Resize Picture)

อ่อมเขียด มาใหม่ครับ (Resize Picture)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    สงสัยเลาสิเมาเหล่าโท เนาะ อิอิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร

::) หลอยก๊อบโค๊ดอ่อมเขียดเผิ่นมา อ่อมเเล้วเสี่ยงไว้กินคนเดียวแม๋เผิ่นกะดาย::)
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    เห็นเขียด กะเล่นใส่เนาะ ---- ไปหากบ กะแล่นคุบ ไว้ผุเดียว
    .
    .
    หึยยยย ขาซี้ป่างง่างแนะแหม๊ คน เอิ๊กๆๆๆๆๆ ::) ::)
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

2550spark
    Guest

ปิ้งอึ่ง

คั่นแม่นเจ้ามีลูบ ปิ้งอึ่งคือสิดีเนาะ เว้ามานำลายหลัย เปนตาแซบๆๆๆๆๆๆๆ อิอิ;d

Queenie
    Guest
    อยากนำเด้ จักถ้วยแน้อ้าย คือเป็นตาแซบฮ้าย ::)::)::)::)

เรื่องฮิตน่าอ่าน

ตาแซบแท้น้อ ให้จ้ำนำจักคำแนะเด้อจ้า ครูโนชจ๋า ...อิอิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ครูโนช
    มันคือเขียดขาคำ,เขียดบักแอ๋ครับ พี่น้อง โตบ่ใหญ่ปานได๋,ใหญ่สุดกะ ทอนิ้วก้อยครับ....
    ::)

Tags for this Thread