หัวข้อ: ป๊ะ พี่น้องหล่อไปหายามหลี่ยามต้อน

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ ป๊ะ พี่น้องหล่อไปหายามหลี่ยามต้อน

มื่อนี่วันหยุด ฝนตกเกี่ยวข้าวบ่ได้ แต่หล่อกะได้เวียกได้งานหลายอย่างยุครับ ฝนเซากะเกี่ยวข้าว ฝนตกกะขึ้นมาเล่นเนตเข้าเวปบ้านมหาเสยแหล่ว ::)

แต่ตอนนี่สิพาพี่น้องไปยามหลี่ครับ เทื่อได้ต้มป่น เหลือแหน่กะสิเฮ็ดปลาแดก เฮ็ดส้มปลาจ่อมสั่นดอกว๊า

นี่หละครับหลี่พี่น้องทางกรุงเทพฮู้จักหลี่จักต้อนบ่บุครับ น้ำหล่วงหลี่เด๋เผิ่นคาดหว่าสิได้ปลาแน่นอน

ป๊ะ พี่น้องหล่อไปหายามหลี่ยามต้อน

ป๊ะ พี่น้องหล่อไปหายามหลี่ยามต้อน

ปลาเข็งกะซงสิเอาไว้เฮ็ดปลาแดกหละครับ ส่วนปลาซิวบ่เฮ็มส้มปลาจ่อม กะสิอู๋กินหละเนาะ

ปลาข่อน้อยเอาไว้ต้มไว้ป่นครับ

ยามเทื่อเดียวเด๋ครับนี่ สิได้เทียวยามดู๋ๆยุครับมื่ออื่นเทื่อได้ขายปลาพอได้ค่าน้ำมันรถ ::)
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หล่อร้อยเมตร; 23-08-2013 at 23:06.
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

Tags for this Thread