หัวข้อ: กินแน่นอน

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    2550spark
    Guest

กินแน่นอน

อันที่หว่ากินแหน่นอนหนี่คือเจ้ามือเด้อ จาก 0-99 มีเลขอยู่ 100 โต ขั่นเฮาเป็นคนแทงมีโอกาศถืกอยู่ 1 เจ้ามือ 99 คิดเบิ่งตี๊? ข่อยว่าเฮาเอาเงินนั้นมาจ่ายค่าอินเตอร์เน็ตฟังเพลง คุยกัน อยู่บ้านมหาสิบ่ม่วนก่อบ่น้อ? กินแน่นอน

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    แม่นละ2550spark เว่าถืกหลายได้บ่คุ้มเสียดอกเนาะ:g:g

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ความคิดของคนบ่คือกันครับ หากประตูดวงเปิดแล้ว แต่เฮาบ่ซื้อ กะบ่มีโอกาสถืกคือกัน

ในชีวิตผมเคยซื้อหวยใต้ดินอยู่ 2 เทือ ล๊อตเตอรี่อยู่ไม่น่าเกิน 10 ครั้ง

อย่างที่ทั่นบอกล่ะครับ ผมว่าเอาเงินไปซื้อปลาทูมาป่นดีกว่า

แต่เฮาต้องยอมรับความจริงอีกอย่างครับว่า

คนเฮามักบ่คือกัน บางคนก็มักคนมีเจ้าของแล้ว

บางคนกะมักผุเฒ่า อันหลังนี้ซงสิเว่าเข้าหูอยู่ดอก ฮ่า ๆ ๆ ๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    หนับหนุนอีกรายครับ ::) ซื้อแนวกินดีกว่า แต่กะบ่อได้ว่าหมู่เพิ่นมักเด้อ::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย
    ย่อนอยากร่ำอยากรวยนี่หละอาวเอ้ยจั้งค่อยซื่อ
    หมกปลาแดกแลกช้างคืเพิ่นว่านั้นหละ เนาะครับ
    จงเอาชนะในความยาก มิฉะนั้นความยากจะชนะท่าน

2550spark
    Guest

ตอบคนชัยภูมิ

ข่อยคน ขอนแก่นเด้อ ดีจัยหลายเด้อที่คิดคือกัน ตอนนี้กะอยู่เมืองชล เฮ็ดงานเกี่ยวกับเครื่องมือตัดเฉือนโลหะส่งตามโรงงานแถวนี้หล่ะพอกุ้มปากกุ้มท้อง โอ้ยคึดฮอดบ้านเฮาหลาย