หัวข้อ: หากเป็นขุนแผน - ประสาน เวียงสิมา

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวเม้า

หากเป็นขุนแผน - ประสาน เวียงสิมา

[wma]http://wcs.hopto.org/up/file/skdgxho=6oczo.wma [/wma]

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพล

Re: หากเป็นขุนแผน - ประสาน เวียงสิมา

ไปหาขุนแผนมาไส่ก่อนน๊า ไห่ผุสาวบ้านมหาติดอ้อนต้อน อิอิ

บ่าวเมืองศิลา
    Guest
    สุด ๆ เลยครับ ม่วนคัก หมอลำเก่า
    แต่อยากฮู้ว่า ซิโหลดหมอลำเก่า ๆ ได้จั่งได๋ครับ
    บอกผมแน่

บาวศักดิ์
    Guest
    ม่วนหลายครับอ้าย มีเวลากะมานังฟังเพลงที่หมูเจ้าลงใว้ ผมอยากลงเป็นแต่กะยังลงบ่ได้จักที
    ขอบคุณที่เอื่อเฟื่อกันเด้ออ้าย ให้อยู่ดีมีแฮงครับผม:g

เทพทอง
    Guest
    ฟังแล้วอยากกลับเป็นบ่าวอีก...ม่วนคัก คึดฮอดตอน นอนเกียวข้าวอยู่นา :g

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ แพรมน

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ Re: หากเป็นขุนแผน - ประสาน เวียงสิมา

:g:g:gม่วนขนาดเลยครั บชอบมากๆครับผม:g:g

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ต้อน้อยหมันหย่อน
    แม้นหยั่งน้อบาดนี่ บ่าวเม้า ส่วนใหญ่แล้วข่อยฟังเพลงเจ้าบ่ได้เลย มันเป็นย้อนระบบใด๋หน๋อ
    ข่อยบ่อันเดอร์สแตนด์

Tags for this Thread