หัวข้อ: นำเสนอสถานทีจัดงานพาแลง2 (7 มีนาคม2552)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ...เพิ่มเติมข้อมูล...
    .....ร้านนี้อยู่..ตรงข้ามโรงเรียน..เด้อ..(...สาวกระโปงเหี่ยน..ลายสก็อต..พุ้นแหล่ว...อิอิ)
    มีแผนที่ประกอบพร้อม.....
    .อิอิ อยู่หม่องได๋ ในโลกนี่กะรู้ได้ ถ้ามีกูเกิ้ลเอิร์ท ละเนาะ..อิอิ

[IMG]p://img391.google.co.th/img391/459/05nb3.jpg[/IMG]

เห็น ชัด บ่ น๊อ ประมาณนี้หละ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    ฮ่วย สิพอกันนั่งบ่หล่ะ ร้านคือน้อยแท้
    ห่าลังเที่ยพี่ไปหลายสั่นดอกวา....:g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    ร้านนี้ใช่บ่ สาวหน่อย ที่ไปนั้งเบิ่งอีเกิ้งยิ้ม มาเมื่อสองวันก่อน ::):g
    บรรยากาศดีครับ และที่สะดวกใครมาจาก ตอจอวอ แวะอาบน้ำที่บ้าน
    เมรีได้เลย 55555 อ้ายพล พูดถูกแล้วครับ ขอให้พี่น้องเฮามาม่วน
    กันหลาย เด้อ หนุ่มน้อยเมืองเพชร ไปปรากฎโฉมตัวเป็นๆ แน่คร๊าฟ::)
    คงไม่ติดธุระสำคัญแน่งานนี้ 8)::):g

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    :g :g :g :g :g สุดยอดครับบรรยากาศเยี่ยม เจ้าของร้านเป็นกันเองมาก ไทบ้านเดียวกับอ้ายพลเพิ่น คุยกันได้ครับค่าใช้จ่ายเฮา อิอิอิ มักม่วนแต่ว่าประหยัดครับ ::) ::) ::)
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวภูไทกาฬสินธุ์

...

อยากไปอยากไป แต่ไกลจังอะ ไปบ่ถูกเด้อพี่น้อง ถ้าไกลหลาย อิอ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ห้องน้ำเป้นจั่งได่แนคับยายหหน่อย อย่าไห่อ้ายพลได่ไปยืนเยี่ยวไส่กำแพงร้านเขาอีกเด้อคับ อิอิ

หม่องจอดรถวีโก้ผมคือสิน้อยแท้ละ พีน้องบ้านมหาเฮาแฮงมีแต่คนมีรถคันไหญ่ๆ

อีกอย่าง ผมสิบ่ได้จ้างแท็กซี่ขี่นำหน่าอีกบ่ละหือ อิอิ::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ tuaeng
    เป็นสถานที่บรรยากาศที่น่าสัมผัสครับเจ้าของร้านเป็นกันเอง ผมตำจอกกับเจ้าของร้านมาแล้ว อิอิ

อ้ายพลกับอ้ายต่วงนี่ไปตำจอกกันบ่เอิ้นน้องเนาะเดี๋ยวนี่นะ

ทำตัวห่างเหินคักเนาะ อิอิ เว่าหยอกเด้ออ้าย

เจ้าของร้านคนบ้านเฮาติอ้ายพล ถ้างั่นกะตามที่อ้ายพลบอกกะได้คับ

หนับหนุนคนบ้านเฮาเนาะอ้าย อิอิ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ jong714
    ห้องน้ำเป้นจั่งได่แนคับยายหหน่อย อย่าไห่อ้ายพลได่ไปยืนเยี่ยวไส่กำแพงร้านเขาอีกเด้อคับ อิอิ

หม่องจอดรถวีโก้ผมคือสิน้อยแท้ละ พีน้องบ้านมหาเฮาแฮงมีแต่คนมีรถคันไหญ่ๆ

อีกอย่าง ผมสิบ่ได้จ้างแท็กซี่ขี่นำหน่าอีกบ่ละหือ อิอิ::)

บ่มีหม่องจอด กะเอาไปจอด ไว้ ในบ้านเมรีกะด่ายเด้อ วีโก้ นั้น::)::)::)

ห้องน้ำบ่ต้องห่วง อ้ายเพิ่นไป ยามมาหลายเทือแล้วล่ะ ::)::)
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    บรรยากาศสุดยอดเลยเนาะพี่น้อง อยากไปนำเด้ ถ้าบ่ยากงานกะสิหาโอกาสไปอยู่เด้อจ้า แต่ว่าไปบ่ถูกแน่นอนเพราะบ่ค่อยได้เข้ากรุงเตบนำหมู่เลย

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    แล้วพื้นที่กว้างเป็นตารับไทบ้านมหาเฮาได้เบิ้ดบ่คับ บรรยากาศดีอยู่คือซุมเฮาว่าหั่นหละ อยากไปเด้น้อ

Tags for this Thread